Nokia 5800 Uygulama Yöneticisi Sorunu,Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
marjisalih

marjisalih

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Uygulama Yöneticisi Sorunu,Yardım
Arkadaşlar uygulama yöneticisine giriş yapamıyorum ''hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın'' uyarısını alıyorum.bu yüzden de uygulamaların suit ayarlarına giremiyorum.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
hard format at gçer yada telefonu güncellet

JayJayyy

Üye
web tarayıcılarda gizlilik verilerini geçmişi filan sil,işlem kaydını sil,temayı orjinalleştir,tel hafızasındaki gereksiz programları kaldır sorun çözülmesi lazım

marjisalih

marjisalih

Üye
    Konu Sahibi
hafiza kartini cikardigim zaman girebiliyorum.acaba hafiza kartindan mi?? :hmmm

about123

Üye
aynı sorunu bnde yasıyorm ..bilöemkiii.

Mert045

Mert045

Üye
telefon hafizasi doluysa olur yada rami çok mu kullaniyorsun acaba.

mehmet2004

Üye
aynı sorun bndede vardı hafıza kartını biçimlendirdim geçti

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Çok Fazla Uygulama Yüklü Olması Lazım O Yüzden Olur. Başka Bir Sebebi Yoktur. Ya Biçimlendirmeye, Hard Formata Başvur. Yada Nokia PC Suite Yardımıyla Uygulamaların Bir Kısmını Telefondan Kaldır. Telefondan Direk Olarak Yapamazsın Giremeyeceğin için Bu Yüzden PC Suite Sana Yardımcı Olacaktır.

KırcalıHolding

Üye
uninstall king prosunu yükle kullanmadığın bazı programları kaldır uygulama yöneticisi açılana kadar kaldırmaya devam et temada kaldırabilirsin

hicsam

hicsam

Üye
en iyisi hard format

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
uygulamalara gidip bir kaç uygulamayı ikona tıklayıp seçeneklerden kaldirirsan sorun çözülür .

trallend

trallend

Üye
Soft format tavsiye ederim , basit sorunlar .

nub

nub

Üye
Soft format dene

uluenis3

uluenis3

Üye
Rompatcher deki iki öğeyi de deaktif edin onlar çok ram kullanıyor. Eğer telefonunuz hacksiz ise hard format atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt