Nokia 5800(s60v5) Hakkında Genel Şikayetler (Çözümleri)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800(s60v5) Hakkında Genel Şikayetler (Çözümleri)
Merhaba Öncelikle ;

Bu Konuda 5800 İle İlgili Eksikleri Sorunları Tartışalım

Ben Kendi Adıma Başlayayım Cihazda Eksiklik Duyduğum Bir Kaç Şey Var.

1-)Sohbet : Yeni Çıkan Bütün cihazlarda(Nokianın) Shobet Tarzı Mesajlaşma Var Biliyoum Bu Cihazda Bu Cfw İle Mümkün Ama Ben Doğal Olarak Eklenmesini İstiyorum

2-)İnternette Ram Yetersizliği : İnternette Gezerken Boyutu 2-3Mb Olan Bir Sayfayı Rahat Dolaşamıyorum ( Telefon Kasmaya Başlıyor) Sonrada Tarayıcı Kapanıyor

3-) Kamera Ayarlarının Sıfırlanması : Kameraya Girip Çıktıktan Sonra Ayarlar Default Hale Geliyor Bu da Can Sıkıcı

*-king-*

*-king-*

Üye
Merhaba Öncelikle ;

1-)Sohbet : Yeni Çıkan Bütün cihazlarda(Nokianın) Shobet Tarzı Mesajlaşma Var Biliyoum Bu Cihazda Bu Cfw İle Mümkün Ama Ben Doğal Olarak Eklenmesini İstiyorum

2-)İnternette Ram Yetersizliği : İnternette Gezerken Boyutu 2-3Mb Olan Bir Sayfayı Rahat Dolaşamıyorum ( Telefon Kasmaya Başlıyor) Sonrada Tarayıcı Kapanıyor

3-) Kamera Ayarlarının Sıfırlanması : Kameraya Girip Çıktıktan Sonra Ayarlar Default Hale Geliyor Bu da Can Sıkıcı

1-cfw yüklemeden olmaz eğer cfw yüklemem diyorsan android veya iphone alacaksın

2-bunun için de opera mobile ı indir rahatça gezin

3-buna yapacak bişey yok malesef bende sıkıntılıyım bu konuda :(

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi

1-cfw yüklemeden olmaz eğer cfw yüklemem diyorsan android veya iphone alacaksın

2-bunun için de opera mobile ı indir rahatça gezin

3-buna yapacak bişey yok malesef bende sıkıntılıyım bu konuda :(

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Peki Sizin Sıkıntılarınız Varmı Bu Telefondan

TeAmo42

TeAmo42

Üye
ben kullanırken reset sorunu vardı :)

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Reset Sorunu Çok Rutin Olmuyor Bende 3 Saatte 1 Falan Oluyo Bana Fazla Etki Etmiyor :) Donanım Zayıf İşletim Sistemi Güçlü Olunca Reset Kaçınılmaz Oluyor :D

erdi_s

erdi_s

Üye
Merhaba Öncelikle ;

sohbet için şu an doğal bir şekilde portlanmış cfw yok diye biliyorum. Ama alternatif programlar var. En iyisi de İ-SMS forumda arat bulursun
arkadaşın dediği gibi opera kullan

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
sohbet için şu an doğal bir şekilde portlanmış cfw yok diye biliyorum. Ama alternatif programlar var. En iyisi de İ-SMS forumda arat bulursun
arkadaşın dediği gibi opera kullan

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Bu İ-Sms Nasıl Oluyor İnternet Bağlantısı Falan Gerekiyormu Ve Signedi Varmı ?

melih4423

melih4423

Üye
arkadaşım 2 nci sorun için kameraya aç 3çizgi var oraya gir kullanıcı tanımlı var ayarlarını yap kaydet sorun biter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt