nokia 5800 galeri-zilsesi hafıza kartındakileri görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemilker

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 galeri-zilsesi hafıza kartındakileri görmüyor
Merhaba
Benim 5800 da galeri sadece kendi hafızasındaki resimleri görüyor.Ne yaptıysam başka bir klasörü gösteremedim.Bu sorun wallpaper yapmada da yaşıyorum.Çünkü ben misal wallpaper olarak dakikada bir değişen resimler seçiyorum ama yine oradaki menüde sadece telefon kendi hafızasındaki resimleri gösteriyor.Telefonun hafızasıda fazla birşey değil dolduramıyorum.

Aynı şekilde zil sesleride sadece telefon hafızasındakileri görüyor.Ama hafıza kartına normalde girebiliyorum.Yazılımsal bir problem olduğu ortada ama nasıl önüne geçerim bir fikri olan varmı.

5800 versiyon 51.0.006.c02.01

HackerCelik

HackerCelik

Üye
-karttaki dosyaları doğru yerine kopyaladıgına emin misin?
-eğer doğru yerlerindeyse dosyalar karttaki dosyalarını yedekle tele hard format at kartıda biçimlendir tekrar dene kesin düzelir bazen sistem klasörlerinde karışıklık olabiliyo yüklenen programlardan dolayı

erdemilker

Üye
    Konu Sahibi
karttaki dosyalar doğru yerde.Ekstra bir klasör açıp içine birşey kaydettiğim yok hepsi yerli yerinde.

hard format atmayı bilmiyorum ama problem yaşayacağımı düşünüyorum eğer atarsam.Formatı atınca versiyonum ne olur , hafıza kartında yüklü uygulamalarım ne olur , telefonumu normal haline döndürmek çok zor olur mu onları düşünüyorum.

HackerCelik

HackerCelik

Üye
hiç zor değil arkadaşım 40 saniye felen sürüyo kartındaki resimlerini müziklerine programlarını bilgisayarına kaydet sonra kartı bilgisayarda biçimlerdir
Telefon kapalı iken yeşil açma tuşuna , kırmızı kapatma tuşuna , kamera tuşuna (tam bastir) bide açma kapatma tuşuna aynı ayda basılı tut pin kodunu sorana kadar bırakma sonra işlem tamamlanır ve hard format bitmiş olur telefon fabrika çıkışına döner yalnız yüklediğin programlar silinir telefona tekrar yüklemen gerekir
Hard formattan sonra kartına dosyalarını tekrar atarsın

erdemilker

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş yapacak birşey yok deniycez.sen büyük ihtimalle olur diyorsan olur zaten

HackerCelik

HackerCelik

Üye
hadi kolay gelsin:d:

asures

asures

Üye
bendede benzer sorun var bende hic birini gormuyo yeni foto cekiyorum onu da gormuyo

HackerCelik

HackerCelik

Üye
bendede benzer sorun var bende hic birini gormuyo yeni foto cekiyorum onu da gormuyo

Arkadaşım önce telefona hard format at sonra bilgisayarda kartı biçimlerdir sorunun çözülür

nuremin

nuremin

Üye
Abi eğer müzikler gözükmüyosa galeri-şarkılar-seçenekler-yenile müziklleri ara attıklarını çıkar orda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt