Nokia 5300 KuLLananLar Bi bakarmısınız


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manisalee45

Üye
    Konu Sahibi
Selamın aLeyküm ArkadasLar nokia 5300 almayı düşünüyorumda arkadas da kullanmıs tema oyun program kuramıyormus java desteği yokmuş doğrumu acaba kurabılıyormsnuz cevabınızı yazarmsnız ?
 

AzRaiL1003167

Üye
Yoo Java Desteği Var Çünkü Bende Kullanıyorum :D
 

OğuzcanAbi

Üye
java uygulamaları kurabilirsin :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt