nokia 3230 sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sreyya

Üye
    Konu Sahibi
nokia 3230 sorunları
arkadaşlar şubat ayından beri 3230 kullanmaktayım..genel olarak memnunum. ancak sorunum bu cihaz içine (özellikle ekrandan görülebiliyor)
toz giriyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. merakım bu konuda sizlerinde bir sıkıntısı varmı..varsa çözümü ne yazabilirmisiniz.
şimdiden teşekkürler

enigma

enigma

Üye
biraz geyik oacak ama bende öyle bir sorun yok cünkü 3230 değil 6600 kullanıyorum.:)

dustqm

dustqm

Üye
arkadaşım bende de 3230 var ve dediğin gibi evet toz giriyo ve bende bi çözüm bulamadım

valmont2

Üye
Originally posted by dustqm@Sep 2 2005, 11:44 AM
arkadaşım bende de 3230 var ve dediğin gibi evet toz giriyo ve bende bi çözüm bulamadım
[post=152129]Quoted post[/post]​
3230 cu herkesin sikayeti olan bir sorun.. bir cozumu yok sanırım.. veya garantiliyse serviste belki temizlerler.. sx1 in ekranını temizletmiştim..

sreyya

Üye
    Konu Sahibi
geç teşekkür ettiğim kusara bakma arkadaşım. internet de bir sorun vardı..

demek ortak sorun bu. belkide nokia ya yazmak lazım .toplu şikayetleri dikkate alırlar.

midnight

midnight

Üye
Buna 'Numan Sabit' kardeşimiz bir çözüm bulmuştu zamanında,mini elektrik süpürgeleri varya hani şu arabaların içini afalan temizlemekte de kullanılan,onu joystick bölümünün tam üztüne gelecek şekilde yerleştirirseniz,telefonun içindeki tozu alıyor...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O temizlemez yaw.. :wacko:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
aynen bu konu daha once 3230 topiğinde de yer almıştı ve supurge ile temizleme kararı almıştık.. ;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Onun ön kapağı açılmıyo mu yaw Ne saçma tozun girmesi için bir ekranın bi yerden hava alması Lazım site ordaki delikten bir kürdan yardımıyla peçete sokun temizleyin işe yararmı bilinmez tabii ki.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw warya cidden 3230 nokia nın üretim hatası yaw sorun üstüne sorun alan arkadaşlarım hiç memnun değiller :nono:

metintekin

Üye
benim telede toz giriyo bende üfleyerek çıkartmqaya çalışıyom.ama olmuyoo.Acaba ekranına toz girmeyen nokia warmı???

:ah:

lossalive

Üye
Originally posted by xmen@Oct 8 2005, 01:37 PM
aynen bu konu daha once 3230 topiğinde de yer almıştı ve supurge ile temizleme kararı almıştık.. ;)
[post=186731]Quoted post[/post]​
:kop: alınmayın ama çok komik geldi yaw :kop: süpürge ha :kop:

Qurabiye2612

Üye
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt