Nokia 3110c çekmiyor.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

svastika

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum birkaç gündür bazen çekiyor bazen çekmiyor. Kapatıp açıyorum düzelir gibi oluyor sonra tekrar çekmiyor. Belli bir süre kapalı durduktan sonra düzeliyor ama 2~3 saat sonra tekrar çekmiyor. Sorun nedir ? :karisti: Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?
 

azizerkan07

Üye
telefonu yakın zamanlarda düşürdün veya bir yere çarptın mı?
 
enescebeci

enescebeci

Üye
saol
 

sami0909

Üye
cihazın içindeki şebeke parcası ile alakalı bi sorundur ilerleyen zamanda sebekenin tam gitmesine sebep olur
 

svastika

Üye
    Konu Sahibi
Bir çok kez düştü.

--------------- Ekleme ---------------

Nasıl bir sorun ? Çözümü var mı ?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
13
Görüntüleme
105
maskelialbay
Cevap
4
Görüntüleme
114
maskelialbay
Cevap
0
Görüntüleme
90
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt