Noel Kavmi Değil - 1 OCAK MEKKE'NİN FETHİ, FETHİMİZ MÜBAREK OLSUN !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Noel Kavmi Değil - 1 OCAK MEKKE'NİN FETHİ, FETHİMİZ MÜBAREK OLSUN !
[video=youtube;JcgAXlAsjFI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JcgAXlAsjFI[/video]

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Mekke'nin fethi galiba 31 Aralık'tı ama farketmez,cümlemizin.

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Genel yayınlarda 1 Ocak olarak geçiyor.Hicri ve Miladi takvimin yarattığı karmaşadan olsa gerek.Muhim olanı Noel kavminin öncüsü değilde özümüzü hatırlamak. Amin.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Genel yayınlarda 1 Ocak olarak geçiyor.Hicri ve Miladi takvimin yarattığı karmaşadan olsa gerek.Muhim olanı Noel kavminin öncüsü değilde özümüzü hatırlamak. Amin.
:evet:

- - - Eklendi - - -

Ama ne yazıkki arkadaşlarım Noel çekilişi yaptılar.Beni de içine sürüklediler....

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gönlünden geçerek kalkışmadıysa arzun affı olur her günahın.Zorla da olsa giymemelisin hakkı çiğneyen hukuğu.Katıldığın çekilişde sadece adın var ve bu kavme imanın yoksa Allah büyüktür doğru yolu gösterir.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Gönlünden geçerek kalkışmadıysa arzun affı olur her günahın.Zorla da olsa giymemelisin hakkı çiğneyen hukuğu.Katıldığın çekilişde sadece adın var ve bu kavme imanın yoksa Allah büyüktür doğru yolu gösterir.
E tabiki ne amaçla noelde hediye alıyorlar onu bile anlamadım?Yeni yıl mı Christmas mı?:bilmm

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hatrı varsa insanın her gün alınır hediye.Hediyenin en güzelide sevgidir.İnan bende anlamadım ama şu soruyu sormadan geçemiyorum.Sen Noeli kutluyorsun ya peki Avrupa senin bayramını kutluyor mu ?.Kurban bayramını cinayet olarak alglılayanlar hindi cansız varlık mı ? Kısaca tam bir kargaşa.Ne sen sor nede ben söyleyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt