Nobre: Alex değil Rodrigo Tabata!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Nobre: Alex değil Rodrigo Tabata!
Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Mert Nobre'den, eski takım arkadaşı Alex de Souza'ya gönderme...

Golcü futbolcu, “Takım ne zaman kötü gitse, ‘Beşiktaş’ta bir Alex yok, Nobre o yüzden etkisiz’ eleştirileri yükseliyor. Bunlara hiç katılmıyorum. Evet, Alex çok iyi bir futbolcu. Ayrıca, saha dışında onunla hep birlikteyiz. Ailece de görüşüyoruz. Ancak Tabata’nın, Alex’ten daha önde bir futbolcu olduğu düşüncesindeyim. Tabata Brezilya’da oynarken, geleceğin yıldız adayı olarak gösterilen 20 isimden biriydi. Baskı altında kaldı. Benden çok, onun gol atmasını istiyordum. Şimdi rahatladı. Bundan sonra çok farklı olacak” dedi.

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
Ben hiç katılmıyorum dediklerine. Alex biraz daha iyi gibi. Ama Tabata da Alex te küçük maçlarda güzel oynar. Avrupa da güzel oynayamazlar... Tabata çokta iyi bir futbolcu değil.

Salihyet

Salihyet

Üye
Nobre yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal, neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ?

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Tabataya bak sen.....:ehe

'Davut

'Davut

Üye
bizim fenerbahçelilerin bir lafı vardır senin büyüklüğünü konuşmak aptallık olur diye bu alex içinde geçerlidir alex'in büyüklüğünü konuşmak aptallık olur...

arslansem

arslansem

Üye
Gereksiz bi açıklama :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Doğru o 10.5 numara ve parasıda çok pahalı.:)

Salihyet

Salihyet

Üye
her gelenle alex kıyaslanacak ya :) nobre de şaşırmış :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...