Nizamettin Bey

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
Nizamettin Bey

climax

Üye
olay ne

depresif

Üye
mizah anlayışı insanların ne kadar garip gerçekten bende sırf konuyu açan arkadaş güldü diye gülüyorum.
Not:Bunun mizahi boyutunu çözen biri Allah aşkına yardım etsin kafam karıştı yoksa anormal miyim??

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 17 2005, 12&#58;12 PM) [post=229452]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
mizah anlayışı insanların ne kadar garip gerçekten bende sırf konuyu açan arkadaş güldü diye gülüyorum.
Not:Bunun mizahi boyutunu çözen biri Allah aşkına yardım etsin kafam karıştı yoksa anormal miyim??
[/b][/quote]
herkeze komik gelmeyebilir kv fanatiği olan için komik bir durum

ayrıntılı resim ama kv fanatikleri baksa yeter

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence komik çünkü konuyu biliyorum

bilmediğiniz bir konuya eleştiri yapmak ve komik olmadığını ispatlamaya çalışmanızda çok yanlış

hzrcn

Üye
gerçekten guzel

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(NeedLeFLuff &#064; Dec 17 2005, 12&#58;23 PM) [post=229461]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence komik çünkü konuyu biliyorum

bilmediğiniz bir konuya eleştiri yapmak ve komik olmadığını ispatlamaya çalışmanızda çok yanlış
[/b][/quote]
aynen katılıyorum

not:ama dahada anlamadıysanız video yu ekliyeyim

depresif

Üye
Valla hocam epeydir vadiyi izlemediğim için komik gelmedi. beğendiğine göre arkadaşlar eminim gülünç bir durum olmuştur. dediğim gibi yakında nickimi değişeyim ben _db_ arkadaşın açtığı bi konuyu da bi türlü anlayamamıştım.Yaşlanıyorum galiba artık

damadada

Üye
ozaman sadece kurtlar vadısı hayranları sız bakın dıye topic açsaydın kardes yada altına anlamınıyassaydında bızde mahrum olmayaydık ayıp ama cıx cıx bızm teksucumuz budızıden nefte etmekkmı yanı kalsaglıcakla byee (alınma lutfen sadece espırıydı)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Baya tırsmış..

JunG

JunG

Üye
Nizamettin of The Joseph Joseph ( double yusuf)

cllgr

cllgr

Üye
niye bu kadar uzatıyorsunuzki,anlıyan arkadaşlar anlamayanlara izah ediverin onlarda gülsün.kimse dizinin fanatiği olmak zorunda değil,yada fanatiği olan arkadaşlara söz söylemek durumunda degil.yani asgari müştereklerde birleşin gitsin .

D3N1Z

D3N1Z

Üye
hehehe bu ifade polatın herhalde gordugu en komik photo

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi

resim gitmiş yenisini ekledim

fcinar53

Üye
nizamettinin yüz ifadesi gerçek olsa bu kadar olurdu ama

hidayet

hidayet

Üye
bu sahneyi çok güzel ayarlamışlardı nizamettinin yüz ifadesi bitirdi beni
aslında polat gazeteyi hemen çekmeseydi yüzünden nizamettin daha çok ötüp içindekileri dökecekti ama olsun polat sonunda lafı yapıştırdı <span style="color:#3333FF">hayatını karartmaya geldim </span>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt