Nintendo Switch ile ilgili daha görmediğimiz çok şey var!

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Duyurulduğu günden beri büyük bir merak konusu haline gelen Nintendo Switch'e dair aslında yayınlanan videodan başka herhangi bir detay almadık şimdiye kadar. Tam olarak nasıl bir performans sergileyecek, çıkışında hangi oyunlara sahip olacak, exclusive oyunları olacak mı gibi daha yüzlerce soru var kafalarımızda.Nintendo'nun basın sözcüsü dün Wall Street Journal'a verdiği röportajda "Henüz her şeyi göstermedik" dedi ve önümüzdeki sene konsolun satışa sunulacağı Mart ayına kadar daha bir sürü detayın açıklanacağını bildirdi.

Nintendo geçtiğimiz hafta konsolun duyurusundan sonra hisselerinde gözle görülür bir düşüş yaşadı. Bu nedenle de elle tutulur, sağlam bir şeyler göstermesi gerekiyor artık. Aksi takdirde Wii U'nun başarısızlığını Nintendo Switch'te de göreceğiz.

Nintendo Switch önümüzdeki senenin Mart ayında piyasaya sürülecek. Nintendo'nun açıklamasına göre konsolun şimdiden ellinin üzerinde yapımcı ile anlaşması var.

Alıntı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt