nimbuzz sorunu?

• 25 Nisan 2011
  • 5634 Okunma
  • 21 Cevap

1. arkadaşlar şu aralar nimbuzz da sorun yaşıyorum kullanıcı adı ve şifremi doğru girmeme rağmen hatalı giriş diyor bi gün sonra deniyom bu sefer bağlanıyor kaldırıp bi daha kurdum yine aynı sorun devam ediyo bunun bir çözümü varmı şimdiden teşekkürler.

Yazan: güvercin
  2. Dün Bende De Öyle Oldu Doğru Girmeme Rağmen...

3. bende de öyle oldu 3 ümüzdede olduğuna göre nimbuz dan kaynaklanıo kendilinden düzelir

Düzelmiş giremeyen arkadaşlar tekrar denesin yine olmassa Yazsınlar çözüm yolu bulalım

4. dur bide ben deniyeyim

----------Eklendi @ 14:50:26 ---------- Yazıldı @ 14:48:49 ----------

dünde girmiştim şimdi yine girdim sorunsuz sanırım sistemde bir sorun olmuş ama düzeltmişlerdir :oke:

5. hımm o zaman genle bi sorun gibi gözüküyo hakkaten dün sinir etti beni gece 1 den sonra çalıştı gerçi :hmmm

6. Evet DüzeLmiş Takır Takır Çalışıyor... :)

7. ovide yeni ücretli indirmeli nimbuz çıkmış galiba yeni sürüm belki sorun ondan kaynaklanmıştır

8. olabilir aman kısıtlama getirmesinlerde çok işime yarıyo:ehe

9. arkadaşlar bende grş ypmyo.kullanıcı adımı ve şfrmi yazıyorm.bağlnrken önemli br uygulama hatası lütfn support@nimbuzz.com a bldrin dyo.bunun sebebi ve çözümü ne olablr ltfn yardm

10. arkadaşlar ben hiç bağlanamıyorum ya bağlanıyor ekranında saatlerce bekliyor

11. Şu sıralar bu tür sorunları herkes yaşıyor. NimbuzzOut'un devredışı kalması, sohbet odalarına girememe gibi sorunlar yaşayabiliriz. Ama geçeci sorunlardır. En kısa sürede düzelmesini umuyorum.

Nimbuzz Ad-Free'den bahsediyorsunuz. Konuyla alakası yok.

Telefon modeliniz nedir?

Uygulamaya kaldırıp tekrar yükler misiniz? Sorun çözülecektir.
    Eğer sorun devam ederse Nimbuzz - Download: Mobile PC sayfasından tekrar indirin.

12. saolasın arkadaşım ben halletim sorunumu

13. Sen de sağol arkadaşım.

14. ben açıcaktım bu konuyu vazgeçtim bendede öyleydi düzelmiş :yuru

15. nasıl hallettin sorunu yazsaydın bizde bilseydik ?

16. bende bb 9700 var ındırdım kıurdum fakat uye olamıyorum uyelık dogrulama karekterlerı gorunmuyor .pc den yada farklı telden uye olup ta kendı telımden acabılırmıyım .....

17. PC'den ya da Nimbuzz Webden üye olabilirsiniz. Bu açtığınız hesabı bütün Nimbuzz sürümlerinde ve platformlarında kullanabilirsiniz.

18. merhaba arkadaşlar ben nokia c6 00 kullanıyorum nimbuzz programı yüklüydu gayet iyi kullanıyordum ama şu an herşeyi doğru girmeme rağmen ilk önce açılıyor ve öylece kalıyor daha sonrada kendiliğinden programı kapatıyor lütfen yardım Şimdiden Teşekkürler

19. merhaba arkadaşlar ben c6 01 kullanıyorum chat odalarına giremiyorum lütfen yardım

- - - Eklendi - - -

merhaba arkadaşlar ben c6 01 kullanıyorum chat odalarına giremiyorum lütfen yardım admin beni odadan atıyo

20. Arkadaşlar slm.ben yeni üyeyim burdan nimbuz chat odalarina girilirmi tsk

Yüklüyor...
19/11/2018 - 00:21