Nihattan şartlı evet..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Nihattan şartlı evet..
Nihat'tan şartlı evet..!
Nihat: "F.Bahçe'den beş yıllık sözleşme isterim. Kulübümle de anlaşırlarsa gelir oynarım"

Fenerbahçe'nin iki yıldır transfer etmeye çalıştığı Nihat Kahveci, transfere yeşil ışık yakarken, sarı-lacivertli formayı giyebilmesi için gerekli olan koşullarını açıkladı. Sakatlığının 5. ayını doldurduğunu vurgulayan milli futbolcu şunları söyledi: "Şu anda topla çalışmalara başladım. Kendime çok dikkat ediyorum. Büyük bir aksilik olmazsa ağustos ayından itibaren sahalara dönebilirim.Türkiye'den çok ciddi teklifler aldığım doğru. 25 yaşındayım ve geleceğimi düşünmem gerekir. Fenerbahçe'de oynamayı tabii ki isterim. Ancak benim de şartlarım var. Fenerbahçe'nin önce kulübümle anlaşması gerekir.

Sociedad satılıyor

Ben de eğer F.Bahçe'ye geleceksem 5 yıllık sözleşme isterim. Bu, futbol yaşantımın en önemli mukavelesi olmalı." Öte yandan Real Sociedad kulübünde ekonomik kriz yaşandığı ve futbolcuların yaklaşık 5 aydır maaşlarını alamadıkları öğrenildi. Kulübün bu yüzden Nihat'ı satıp, ekonomik bakımdan rahatlamak istediği bildirildi.

Kaynak: Pasfotomaç

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel haber... :bravoo:

bulmaca

Üye
Bence nihata ihtiyacımızz yokk yerinde cok adam var onun yerinee SOLAAAAAA

Legend_Come_Back

Üye
pasfotomaç yazdıysa kesin yalandır

"PASFOTOMAÇ ALMA ALDIRMA"

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Slogan güzel.. :bravo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt