Nihat ' ın İtirafları Olay Yaratacak !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Nihat ' ın İtirafları Olay Yaratacak !
Nihat'ın Beşiktaş'a gelişiyle ilgili yaptığı açıklamalar önümüzdeki günlerde çok konuşulacak.

Gelmek istemiyordu ama Yıldırım Demirören'i kıramadı... Kampa askerliği nedeniyle geç katıldı...Gol atamadığı için oluşan baskılara, "İspanya'da kalmalıydım" dedi...

Beşiktaş'ta itiraflar üst üste gelmeye başladı... Alınan sonuçlar camiada masaya yatırılırken, Kayserispor maçı sonrası Levent Erdoğan'ın açıklamaları bomba etkisi yaratmıştı...

Milli oyuncunun, Beşiktaş'a gelişinin yanlış olduğunu yakın arkadaşlarıyla yaptığı sohbette söylemesi Kartal'daki krizin ne kadar büyük olduğunu da gösteriyor. Bilindiği gibi gönlü Avrupa'da olan Nihat,
Yıldırım Demirören'in ısrarları karşısında yuvasına dönmeyi kabul etmişti.

Vatani görevi nedeniyle kampa geç katılan yıldız oyuncu, sezona tam anlamıyla hazırlanamadı... Ardından oynadığı karşılaşmalar da henüz gol bulamaması üstündeki baskıları daha da artırdı...
Camia, sonuçlar üzerindeki faturayı Denizli'ye çıkarırken etken olarak Nihat'ın gösterilmesi isyan etmesine neden oldu...

Kayserispor karşılaşması sonrası stres atmak için yakın arkadaşlarıyla bir araya gelen Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu, "Beşiktaş'a döndüğüm için şu an çok pişmanım. İspanya'da kalsaydım bu sıkıntıları yaşamazdım" sözleriyle çevresindekileri hayrete düşürdü.

Kaynak: Telegol

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Asparagas haber bence..Hiç inandırıcı gelmedi bana..!

Kaynak neresi Mustafacım..?

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Kaynak Telegol... :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Demek bunlar erken başlamışlar bu işe..:)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;1656869' Alıntı:
Demek bunlar erken başlamışlar bu işe..:)
:ehe:ehe
Ali abi artık bu işin ruhunu biliyor..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Fotomaç mağduru o da.. :ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Nihat'a hak veriyorum. Avrupa'da el üstünde tutulup, Türkiye'de bu duruma düşmesi çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...