Nihat, Fenere şartlı söz verdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Nihat, Fenere şartlı söz verdi
Real Sociedad'ta oynayan Nihat Kahveci, Fenerbahçe'ye geleceğini söyledi. Klübü maddi sıkıntıda olan Kahveci, Fener Teknik Direktörü Daum'a ikinci tur şartlı söz verdi.

Real Sociedadlı futbolcu, devre arasında Fenerbahçe'ye geleceğinin sözünü verdi. İspanyollar'ın maddi sıkıntısı bir şans olarak görünüyor. Beşiktaş da, Nihat Kahveci bu sezon satılamazsa para kazanamayacak

Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon sürpriz bir çıkış yaparak, ikinci tura yükselmek uğraşında olan Fenerbahçe'de, devre arası hareketi Nihat Kahveci ile başlayacak. Teknik Direktör Daum, milli futbolcudan ikinci tura yükselmesi halinde söz alırken, Fenerbahçe Yönetimi'ni bu oyuncunun kulübü ile olan sözleşmesi ve Beşiktaş maddesi düşündürüyor.

Nihat Kahveci'nin Daum'a, yardımcısı Murat Kuş aracılığıyla söz verdiği ve kulübüyle olan sorunun giderilmesi halinde Fenerbahçe formasını giymek istediğini ilettiği belirlendi. Borçlarından dolayı büyük sıkıntı yaşayan Sociedad'ın, bonservisi konusunda ikna edilebileceği belirtildi.

Milli futbolcu, kulübüyle olan anlaşmasını bitirip Türkiye'ye geldiği taktirde Fenerbahçe bu oyuncu ile ligin ve Şampiyonlar Ligi'nin ikinci bölümünde birlikte çalışacak. Beşiktaş ise, Nihat'ın İspanya'ya transferi sırasında, 2005-06 sezonu sonuna kadar satıştan pay alacağı maddesini yazdırmıştı. Kartal'ın, yıl sonuna kadar satılamaması durumunda hiç para alamayacak olması, devre arası için talip olan Fenerbahçe'nin elini güçlendiriyor.

Sarı - lacivertliler, Hamit Altıntop düşünü ise 100. kuruluş yılı olan 2007'yi bekleyip, amacına ulaşmak istiyor. Hamit'in Schalke ile Avrupa maçına çıkmasından dolayı, Fenerbahçe'nin Devler Ligi'nde oynatamayacak olması, transferi zorlaştırdı. (Yusuf Kobal / Milliyet)

oteb

Üye
Nihat'ın transferi ile ilgili olarak daha önce de yazmıştım. Eğer öyle veya böyle gerçekleşirse FB için gerçekten muhteşem olur. Ayrıca Nihat karakteriyle de Fener'e yakışacaktır...

MaxiMilliano

Üye
iyi oyuncu ama bu kadar naza çekmemeli kendini

Quattro

Quattro

Üye
Forvet ala ala takım yakında full ofansif olarak çıkacak sahaya. Takviye edilecek yer forvet deil defansın tam göbeği bence... 8)

_GiTaRisT_

Üye
katılıyorum buna ama türkler fazla mal göz çıkartmaz diye düşünüyor :DD

inşallah nihat gelirde bu sene avrupada büyük bi başarı elde eder fenerbahçe..

ayrıca şunuda iletiyim..BEN GALATASARAYLIYIM..

oteb

Üye
Originally posted by _GiTaRisT_@Oct 12 2005, 09:37 AM

[post=189316]Quoted post[/post]​
Bravo sana ;;) ;;) ;;) ...

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by _GiTaRisT_@Oct 12 2005, 09:37 AM

[post=189316]Quoted post[/post]​
gercekten katkısı iyi olacak
bu arada gitarist saol davranışın gayet güzel :iyi:

_GiTaRisT_

Üye
arkadaşlar türk takımları içerisinde rekabet avrupada türkiye de olur..fenerbahçenin ve beşiktaşın avrupada yanındayım..

;)

slayer

Üye
türkiye'ye gelirse kendine yazık eder....

karizma

karizma

Üye
Fener e gelirse tam bi bomba olur fener

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
iyi olurda gelmesin bence yeterli sayıda oyuncumuz yok avrupada.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
nihatin valencia ile anlastigini yazdi
unlu bi ispanyol gazeteci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt