Nihat Fenere göz kırptı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Nihat Fenere göz kırptı
Nihat Fener'e göz kırptı! ;)
Fenerbahçe'nin transfer listesinde ilk sıraya yükselen Nihat Kahveci'den sıcak mesaj geldi. Real Sociedad'da ağır bir sakatlık geçiren ve ameliyat olarak sezonu kapatan genç futbolcu, Fenerbahçe'nin teklifini değerlendirebileceğini ancak öncelikle sakatlığının geçmesini beklediğini ifade etti.

Nihat, "Daum ve ekibi herkesin bildiği gibi daha önce çalıştığım bir ekip. Onlarla yeniden birlikte olmayı elbette isterim. Ayrıca Fenerbahçe'nin bana her zaman yaklaşımı çok profesyonelce oldu. Sadece biraz zaman lazım. Hem sakatlığım hem de Sociedad'daki durumum netleştikten sonra kesin konuşabiliriz" ifadesini kullandı.

Emre'ye başarılar!

Bu arada Fenerbahçe, Galatasaray'la yeniden flörte geçen Inter'li Emre Belözoğlu defterini tamamen kapattı. Yöneticiler, ciddi olarak düşündükleri milli yıldız için, "Demek ki o Galatasaray'ı düşünüyor. Bu durumda kendisine başarılar dileriz" diyerek tavır koydular. Yöneticiler, bu futbolcunun istediği ücreti Galatasaray'ın verme şansı olmadığını da belirttiler.

DefectoR

boşverin nihatı ya, bejeke nin adamından hayır gelmez :DD

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Chelsea daha doğrusu Abrahamowiç istiyormuş... Yani ya cska ya gidecek yada chelsea ye... :haha:

DefectoR

Originally posted by van_hoijdonk@Apr 29 2005, 04:52 PM
Chelsea daha doğrusu Abrahamowiç istiyormuş... Yani ya cska ya gidecek yada chelsea ye... :haha:
[post=42032]Quoted post[/post]​
biliom

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
CSKA'ya gidecegini hiç sanmam...Bence ya Chelsea ya da Fenerbahce

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dostum chelsea de cska da abrahamowiçin yani bişe değişmez.... Bana kalırsa 1 sene cska da oynatacaklar sonra chelsea ye alacaklar... :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İkisinin de Abrahamovic'in oldugunu biliyorum dostum.. ;)

CSKA'ya gidecegini sanmam cunku az duyulan biir kulup ve Nihat'ında burada oynamak istedigini dusunmuyorum...

MiCoX

Üye
beNCe NihaT geLmez tR'YE.

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Originally posted by MiCoX@Apr 29 2005, 09:11 PM
beNCe NihaT geLmez tR'YE.
[post=42287]Quoted post[/post]​
bence gelir ama sadece beşiktaşa onun dışında hiçbir takıma gelecegini sanmıyorum hele ki febeye aslaaaaa..

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
nihatı fb ye önermişlerdi fener kabul etmemişti işimize yaramaz die.şimdi nihat fb ye gelirse gözden düşer.yani benim gözümden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...