Nihat:fenere Gitmem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Nihat:fenere Gitmem
İspanya'nın Real Sociedad kulübünde forma giyen Nihat Kahveci, transferi ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Fenerbahçe'nin şu ana kadar ne kendisine, ne de kulübüne resmi bir teklif yaptığını ifade eden milli futbolcu, "Aziz Yıldırım veya Fenerbahçe'den başka bir yönetici ile görüşmem olmadı. Gelen teklifler arasında da Fenerbahçe'nin ismi yok. Bu sene herkes benim Fenerbahçe'ye gideceğimi konuştu. Madem ki Fenerbahçe benimle bu kadar ilgileniyordu, neden Real Sociedad kulübüne ya da bana bir teklif sunmadılar? Demek ki bunların hepsi söylentiden ibaret. Ne devre arasında, ne de sezon sonunda Fenerbahçe formasını giymeyi düşünüyorum" dedi.

'Çok sıkıldım'
Nihat, ara transfer döneminde Real Sociedad'dan ayrılma düşüncesinin olmadığını da belirterek şunları söyledi: "Kulübümün de böyle bir transfere yanaşmayacağını biliyorum. Etik olarak, bir futbolcunun sözleşmesinin bitimine 6 aydan az süre kalması halinde, futbolcu başka bir kulüple masaya oturabilir. Ben de bu şartnameye uyuyorum. Bu süre ocak ayında dolacak ve o zaman gerekli açıklamaları yapacağım. Ancak geleceğim, ocak ayından çok, temmuz ayında netleşecek. Şayet ara transferde bir şey yaşanırsa, bu benim için de büyük bir sürpriz olur. Ama kimse benim gibi 6 ay sonra serbest kalacak bir futbolcu için elini cebine atmaz. Ama doğruyu söylemek gerekirse, benim de artık önümü görmem gerekiyor. Bu durumdan oldukça sıkıldım. Bana hava değişimi gerek. Tabii ki, Real Sociedad'dan ayrılacaksam, bu yine büyük bir olasılıkla İspanyol takımı olacak. Türk takımı değil.

hidayet

hidayet

Üye
nihat net bir şekilde açıklama yapmış artık kimse sallamasın nihat fenere geliyor diye

SANCAR

SANCAR

Üye
gitmesin zaten feneri sevmiyodum

depresif

Üye
ya hem aklı olan nihat bi daha türkiyeye dönmez.Orada kariyerini sürdürür avrupa nire türkiye nire bi de üstüne fener nire??

maavii

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'ye gelirse hedef kücültmüş olur aynı Erme'nin gelmediği gibi Nihat'ta gelmeyecektir bence. Fener ne kadar fazla verirse versin gelmez...

cepix

cepix

Üye
Gelmezse gelmesin...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben gazetede daha farklı okudum ama neyse..

Öncelik ispanya olmazsa Türkiye neden olmasın şeklindeydi..

__Midas__

__Midas__

Üye
fener'de ölüyodu nihat için sanki ispanyada top koşturunca adam oluyo bunlar oraya gitmem burda oynamam laf işte...

rockcity

Üye
hic bir futbolcu fenerbahceden büyük deildir,gelse de olur gelmese de...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
fener Türkiye için büyük bir takım ama avrupa da adı bile geçmiyor (kimse alınmasın doğruya doğru) Nihat ise göz önünde olmak istiyor ...

Caine

Caine

Üye
cidden adam ord akariyer yapacakken adı namı avrupada averaj takımına dönüşmüş fenere neden gelsin anlamadım
bir yerden sonra para hiçbirşeydir unutmayınnn. kariyer lazım kariyer

darkred

darkred

Üye
şahsen caine kardeşe katılıyorum.avrupanın daha iyi kluplerinde top koşturup kendini geliştirmek istemesi bencede çok mantıklı...

buarada ben <span style="color:#FF0000">eski</span><span style="color:#000000">şehir</span><span style="color:#FF0000">spor</span> luyum arkadaşlar

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Dec 13 2005, 03&#58;07 PM) [post=226517]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gelmezse gelmesin...
[/b][/quote]
gelmezse gelmesin
Askerlik yapanlar iyi bilirler bir terim kullanıcam
cokta Alay komutanı

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Dec 14 2005, 12&#58;08 AM) [post=226951]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Dec 13 2005, 03&#58;07 PM) [post=226517]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gelmezse gelmesin...
[/b][/quote]
gelmezse gelmesin
cokta Alay komutanı
[/b][/quote]

yaaa hacı desturrrrrrrrr
bari sen yapmaaa haaa. anladım sen kasımpaşadan bahsediyorsun aşağı kasımpaşadır oraların
ah ulan ahhh çapkın hacı

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 14 2005, 12&#58;31 AM) [post=226976]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Dec 14 2005, 12&#58;08 AM) [post=226951]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Gelmezse gelmesin...
[/b][/quote]
gelmezse gelmesin
cokta Alay komutanı
[/b][/quote]

yaaa hacı desturrrrrrrrr
bari sen yapmaaa haaa. anladım sen kasımpaşadan bahsediyorsun aşağı kasımpaşadır oraların
ah ulan ahhh çapkın hacı
[/b][/quote]

yapma ünal
yani akılda oda olmasa bizzat bu cvp onu hatırlattı kardeş bu cvp sana onu hatırlatmasın off
yani coktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umrumuzdaydı....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O terimi bilmiyorum ama Kasımpaşadayım istediğiniz yeri tarif edebilirim..

Caine

Caine

Üye
valla hoijdonk ben bu kasımpaşa lafını yazdığımda ilk senin yazıp tarif lafını kullanacağını tahmin etmiştim :aha:
ama anlayanlar anladı heralde sakın biri açıklamaya kalkmasın haaa yanarız çıra gibi

Nicolas_Anelka

Üye
gelmeyecegi en basından belliydi gelirse müthiş transfer olur..

maavii

Üye
    Konu Sahibi
basın abartmasını seviyor özellikle de fener adına....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt