Nicole, Türk filminde oynayacak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Nicole, Türk filminde oynayacak İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan bir aşk hikayesini anlatacağı ilk filmi için yıllardır hazırlık yapan yönetmen Veli Çelik, projeyi şubat ayında hayata geçirmeyi planlıyor. İlk filmiyle Türkiye'nin en büyük bütçeli filmini yapmayı hedefleyen Çelik, başrol için ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman'la anlaşmak üzere olduğunu söyledi. Nicole senaryoyu sevdi Avukatlar aracılığıyla sanatçıya ulaşıldığını belirten Çelik şunları açıkladı: "Senaryoyu sanatçıya okutma zamanı geldiğinde, filmin çekileceğine dair finansal garanti olmadan kimse senaryoyu okumuyor. Biz de konuyu Türk usulü hallettik. Benim Amerika'daki avukatım ile onun avukatı temasa geçti. Oradaki kurallara göre avukata bir şey tebliğ ettiğinizde müvekkiline ulaştırmak zorunda. Senaryoyu bu yolla ulaştırdık. Menajeri bizi arayarak, Kidman'ın senaryoyu çok beğendiğini ve bu film için normal kaşesinin çok altında bir paraya çalışacağını söyledi." Struma gemisi de konu alınacak Yolu Sarayburnu'ndan geçen Struma gemisinin hikayesinin de işleneceği filmin büyük ses getireceğini söyleyen Veli Çelik, 'Filmin içerisinde küçük bir bölüm olarak o da yer alıyor. Romanya'dan kalkan ve 780 Yahudi'yi İsrail'e götürmek için buradan geçen bir geminin dramatik bir hikayesi var' diye konuştu.
 
Caine

Caine

Üye
ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh aşkım o yaaaa. gelsin gelsin kebap yedirecez daha :DD
 

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Sep 1 2005, 12:41 AM
ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh aşkım o yaaaa. gelsin gelsin kebap yedirecez daha :DD
[post=151102]Quoted post[/post]​
yanına birde 70 lik açtıkmı bundan iyi ziyafeti bir daha rüyasında göremez :oke:
 
midnight

midnight

Üye
Tam tahmin ettiğim gibi yahudi kadını oynayacak.. 8) Niye mi? Yönetmen Sabetayist çünkü..
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
oynasın bakalım nereye kadar oynayacak...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt