Ngage Oyunu Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
Ngage Oyunu Yardım
arkadaşlar ngage fifa 2004 oyununu kart okuyucu ile yükleyemezmiyim pc sıte olmadan yüklenmezmiş dediler 6600 yüklemeye çalıştım fakat onun pc suite programıyla bağlantı kuramadım yani pc suite olmadan yüklemem için ne yapmalıyım acele yardımlarınızı bekliyorum

chawush

Üye
pc suite şart deil
kartını kart okuyucuya tak
fifanın dosyalarını aynen tut karta çek [yani apps içindekileri kartın içindekilerine libsi içindekilerini karttaki libse at

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
pc suite,i baglamak icin telefondan bilgisayara degil bilgisayardan telefona baglancaksın yani ;
saatin oldugu trayda BT işaretine sag tıkla bluetooth ****** port aç ordan telefonu seç ve tıkma suite otomatik baglanacaktır.suite dosyalari atıosun hafıza kartının ıcıne kendısı dosyaların yerlerını otomatık buluyo

ozgurx1

Üye
n gage oyunlarını nerden indirebilirim yardımcı olabilirmisiniz

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(chawush &#064; Dec 25 2005, 08&#58;15 PM) [post=237045]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
pc suite şart deil
fifanın dosyalarını aynen tut karta çek [yani apps içindekileri kartın içindekilerine libsi içindekilerini karttaki libse at
[/b][/quote]
dediğin yöntemi denedim 6600 da fakat maç tam açılacağı sırada uygulama hatası deyip kapatıyor acaba tlf ile mi alakalı

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(güvercin &#064; Dec 26 2005, 06&#58;28 PM) [post=237894]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(chawush &#064; Dec 25 2005, 08&#58;15 PM) [post=237045]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
pc suite şart deil
[/b][/quote]
dediğin yöntemi denedim 6600 da fakat maç tam açılacağı sırada uygulama hatası deyip kapatıyor acaba tlf ile mi alakalı
[/b][/quote]
telefonla alakalı değil çünkü 6600 da fifa2004 çalışıyor
muhtemelen dosyaları eksik yüklemişsindir veya başka bi hata
şunu belirteyim
eger oyunu çalıştırabilirsen takımları falan seçtikten sonta loading yazısı geleden önce kapatma tuşuna bikere bas &#39;&#39;genel&#39;&#39; tercihini seç [ veya oyuna başlamadan ultramp3 tarzı bi ses çıkaran programı aç ve bu program açık kalsın ardından oyuna gir oyna ]
bunlardan birini yapmalaısın
yoksa oyun açılsa bile oyunu başlatamazsın atar oyundan.
kolay gelsin

puzzle

Üye
ben bı turlu calıstıramıyorum yardımcı olursanız sewınırım yaa beta felan oluyor ne yapcam o oyunları calıstırmak ıcın ben sadece uzantısı sıs olan dosyayı bulup tlf a atıyorum ama dıger oyunları nasıl calısıcak bılmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt