Ngage Oyun Linkleri çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madmann

madmann

Üye
    Konu Sahibi
ya ben maxicepten kaç tane ngage oyunu indirdiysem içinden çıkan adreslerin hiç biri çalışmıyor..
ilgililere duyrulur
 


teomanonur

Üye
Evet arkadaşa tamamen katılıyorum hemen hemen hiç bi link çalışmıyor webhosting diye bi sayfaya bağlanıyor ayrıca kaza bela indirdiğim oyunlarıda extract edemiyorum çünkü şifre istiyor ve maxicep.com şifresini kabul etmiyor lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum...
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hımm..warsa bi hata mutlaka duzeltilecektir
 
taz_crash

taz_crash

Üye
linkler bi ara bozulmustu duzeltildi. demek yine bozulmus yine duzeltirilir!!!
 
akrepkore

akrepkore

Üye
linklerin saglam olması lazım ama inen dosya tabi indirebilirsek şifre istiyor ..
 
Ozan

Ozan

Admin
Tamam linklere bakılıp kısa zamanda tekrar düzeltilecek sorun varsa.

Ayrıca;
Sitemizden indirdiğiniz dosyanın şifresi maxicep.com, karşı sunucudan inecek dosyanın şifresi değil . Karşıdan inecek dosyaların şifres, burdan indirdiğiniz dosyadaki not defteri belgesinin içinde yazmakta ayrıca.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt