Nexus 5 Almamanın 2 Sebebi !

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
2 sene sonra kirleniyor o kapaklar işte İnşaatcıysan eğer kirlenir hemen o kapaklar
2 sene sonra filan kirlendiği falan uok öle zorlamassan leke filan olmaz tabi leke olsun diye zorlarsan olur tabi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Peroksit54

Peroksit54

Peroksit54

Üye
Çevrenizde samsung kullananlara bakın kılıfsız kac tane bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve .NeXuS.
Peroksit54

Peroksit54

Üye
Güven meselesi

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Allah daha samsung nasip etmesin bana bir tecrubem oldu o da sondu

MaxipmaN

Üye
note2 de 8mp ama hakkını veriyor neksus 8mpnin hakkını vermiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
B8rakın bizi yemeye çalısiyor yav hehe diyip kendi haline bırakalım

Berkkk2375

Üye
Ben wp giderim hep ha bu wpci olduğum anlamına mı gelir hayır. İos ada bir sevgim var ama f/p konusunda ios asla alamaz. Stabil olmaktan bahsetmeyin bana 2399₺ ye zamanında satılan telefonda 1 GB ram olması hoşsa al o fiyata 3 gb ram liler var. Androidde iyi gibi uygulama çokluğu falan ama dediğim gibi wp ye ayrı bir sempati içindeyim

Uygulamaaaaa

MaxipmaN

Üye
Ben wp giderim hep ha bu wpci olduğum anlamına mı gelir hayır. İos ada bir sevgim var ama f/p konusunda ios asla alamaz. Stabil olmaktan bahsetmeyin bana 2399₺ ye zamanında satılan telefonda 1 GB ram olması hoşsa al o fiyata 3 gb ram liler var. Androidde iyi gibi uygulama çokluğu falan ama dediğim gibi wp ye ayrı bir sempati içindeyim

Uygulamaaaaa
3gb ramdan sana ne kaldığı önemli ve iosun akıcılığı note3te var mı yok

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve .NeXuS.

Berkkk2375

Üye
NEXUS

NEXUS

Üye

Uygulamaaaaa
İosa 1 GB yetiyor , o note 3 ten daha hızlı hatta.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Berkkk2375

Üye
İosa 1 GB yetiyor , o note 3 ten daha hızlı hatta.

Ya tamam anladım 1 gb yetiyor biliyorum ama o donanım 2000₺ edermi?? O fiyata alternatifler var hemde kat kat iyi f/p urunu değiller ondan bahsediyorum

Uygulamaaaaa

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Ya tamam anladım 1 gb yetiyor biliyorum ama o donanım 2000₺ edermi?? O fiyata alternatifler var hemde kat kat iyi f/p urunu değiller ondan bahsediyorum

Uygulamaaaaa

iphone un yazılımı İOS olduğu için 1 Gb ram yetiyor ama Oyun yüklersen sana kalan ram miktarı azalıyor o yüzden İphone tercih etmiyorum şahsen Hem birde Nexus 5 in kamerasında HDR+ diye özellik var o iyiymiiş ama ginede idare etmiyor 8 mp Eğer 13 mp olsaymış ve arka kapak standaty olsaymış tam alınacak telefonmuş Nexus 6 yı bekliycez artık :\

Berkkk2375

Üye
iphone un yazılımı İOS olduğu için 1 Gb ram yetiyor ama Oyun yüklersen sana kalan ram miktarı azalıyor o yüzden İphone tercih etmiyorum şahsen Hem birde Nexus 5 in kamerasında HDR+ diye özellik var o iyiymiiş ama ginede idare etmiyor 8 mp Eğer 13 mp olsaymış ve arka kapak standaty olsaymış tam alınacak telefonmuş Nexus 6 yı bekliycez artık :\

Ya 1 gb yetiyor anladım diyorum size!! O donanım 2000₺, edermi onu soruyorum o fiyata ne donanımlar var

Uygulamaaaaa

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Ya 1 gb yetiyor anladım diyorum size!! O donanım 2000₺, edermi onu soruyorum o fiyata ne donanımlar var

Uygulamaaaaa
O telefona 2000 tl verme yazık paraya Telefon sağdece Herkes alıyor diye artistik olsun diye alınıyor genede hem birde markası apple die alınıyor zengin göstersin diye Telefonun özellikleri kötü çok iy. Değil verilen paraya yazık O Telefona veeilen para şunlara gidiyor 1.Kameraya 2. İİOS işletim sistemine

O telefonu alacağına Sony Xperia z2 al Çünkü dünyanın en iyi telefonu :oke:

Berkkk2375

Üye
O telefona 2000 tl verme yazık paraya Telefon sağdece Herkes alıyor diye artistik olsun diye alınıyor genede hem birde markası apple die alınıyor zengin göstersin diye Telefonun özellikleri kötü çok iy. Değil verilen paraya yazık O Telefona veeilen para şunlara gidiyor 1.Kameraya 2. İİOS işletim sistemine

O telefonu alacağına Sony Xperia z2 al Çünkü dünyanın en iyi telefonu :oke:

Bence en iyisi G3 kıyaslama yaptım

Uygulamaaaaa

mr.bell

Üye
Doğru kadife yüzey yerine kayan parlak som plastik daha kaliteli diyorsan öyle bir telefon al.Burada gelipte toprakta çamurda vs yerlerde kullandığın telefonu takoza çıkarıp yerme lütfen.Eğer öyle bir işle uğraşınız varsa Spigen bu gibi işler için kılıfı var.O kılıfdan edinip kullanabilirsiniz.

Üst Alt