Nexus 4 Android L ( Ekran cift tiklayip acilma )

Sponsorlu Bağlantılar

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 Android L ( Ekran cift tiklayip acilma )
merhaba arkadaslar nexus 4 cihazim var garantisi de bitti ben simdi buna Android L yüklemek istiyorum. Bu ekrana cift tiklayinca tus kilidi aciliyor o romu kurmak istiyorum. Android L 3.5 sürümü mü ne varmis onu kurmak istiyorum. adam gibi aciklayacak olan yokmu

Alper1045

Alper1045

Üye
"adam gibi açıklayacak..." kısmını okuduktan sonra vazgeçtim. Belli ki herhangi bir araştırma yapmamışsın. Yapsaydın konuyu adam gibi açıklayan yerleri görürdün.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
"adam gibi açıklayacak..." kısmını okuduktan sonra vazgeçtim. Belli ki herhangi bir araştırma yapmamışsın. Yapsaydın konuyu adam gibi açıklayan yerleri görürdün.

Dostum anlayanlar var ama eksik anlarim oluyor anlatan farklı şekilde anlatıyor. Anlattigi yerden ekran çift tiklama ile tuş kilidi açma olayi yok. Kafam allak bullak oldu

MencRarin

Üye
Romla falan uğraşmana gerek yok. Bunu kullanabilirsin:
Ekranı ses tuşları ile açmaya yarıyor. Navigasyon bardan da kapatabiliyorsun.

murattiy

murattiy

Üye
play store dan hellscore kerneli indir.ayarlarına girip double toch kısmını aktive et .ayrıca lolipop kullanıyorsan yandaki linkten kerneli indirip kurman gerekli.çift tık bu kernelsiz çalışmaz
ben Nokia n9 ile çift tıklamaya alıştım.insan rahatlığına alışınca diğer telefonlarada kurmak istiyor.
cihaz nexus olunca zaten bu tür geliştirmelere full açık