New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN

Sponsorlu Bağlantılar

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
DESERTER.06 evet kardes overclock gider ama iste o senin gordugun pr1.3 un performnsi bence telefon artik daha az yorulacak. ama iyi oldu yaa bu surum.

asidj

asidj

Üye
20.2010.36-2

002 fln yok bende

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
nsu ile güncelledim bende 20.2010.36 yaziyor yaninda 002 vs yazmiyor bu ne oluyor simdi.
sanirim sen halen beta'dasin resmi surume gecememissin gibi geldi bana 7 ci sayfada link verdim oraya git benim yuklediklerim nsu ve pc suite ordakiler. yukle yeniden problem kalkacaktir:oke:

converter2

converter2

Üye
ben az önce ovi ile güncellemiştim 191 mb dedi şimdi software updater ile deniyorum 200.3 mb diyor ne yapmam lazım... ben devam ettim 3 dakikada güncelledi 20.2010.36-2.003 olarak görünüyor.

deserter.06

deserter.06

Üye
eyvallah arkadaşlar nsu yu dediğiniz programla kaldırdım tekrar indirdim şu anda yüklüyor nsu ile
aklınıza sağlık

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah arkadaşlar nsu yu dediğiniz programla kaldırdım tekrar indirdim şu anda yüklüyor nsu ile
aklınıza sağlık
cok iyi sevindim yardimci olabildiysem kardes. elimden geldigince Burdayim:oke::oke:

deserter.06

deserter.06

Üye
tabi yardımcı oldun kardeş sen olmazsan pc ye format atcaktım yahu
kaldımadığım programlar vardı onlardan da kurtuldum iyi oldu
tekrar teşekkürler

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
ben az önce ovi ile güncellemiştim 191 mb dedi şimdi software updater ile deniyorum 200.3 mb diyor ne yapmam lazım... ben devam ettim 3 dakikada güncelledi 20.2010.36-2.003 olarak görünüyor.
evet CONVERTER2 tam dogru adimdasin basarili bir sonuc kutlarim suan pr1.3 resmi surume gectin:oke:
bu arada tatayiciya portaid mod gelmismi ne cevirince yan oldu benimki. diger surumde varmiydi onda bakmak aklima gelmemisti

--------------- Ekleme ---------------

tabi yardımcı oldun kardeş sen olmazsan pc ye format atcaktım yahu
kaldımadığım programlar vardı onlardan da kurtuldum iyi oldu
tekrar teşekkürler
rica ederim kardes formatla ugrasmayssin diye o yontemi verdim sevindim adina:oke:

deserter.06

deserter.06

Üye
vardı zaten

programları falan cok hızlı yüklüyo uygulama yöneticisi de bayağı hızlanmış

osilayer

Üye
Sanırım şuan PR 1.3 Final sürümünü 3 kişi yükledik.

Ue-Gazi : 20.2010.36-2.002
NR6630 : 20.2010.36-2.00?
converter2 : 20.2010.36-2.003

benimkin de 002
003 ne ayak onu anlamadim

deserter.06

deserter.06

Üye
benimki depo güncellemesiylede 003 tü nsu ile 003 oldu

kuavo15

kuavo15

Üye
olmuyor işte olmuyor olmuyor olmuyor çıldırdım :'(

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor işte olmuyor olmuyor olmuyor çıldırdım :'(
:d: kuavo tamam dur sinirlenme:oke: seninkini hallederiz sen kafanı yorma yaw yardımcı olcam yarın yapalımmı şuan vaktim çok az aynı anda nete girebilirsek aynı anda adım adım yapalım ne dersin??

şimdi bana nasıl güncelleme yaptığını ve sorunun ne olduğunu yaz bakalım.

asidj

asidj

Üye
nsu ile yaptim guncellemeyi su faster application u yapanlardan Allah razi olsun 72 tane uygulama yukledim simdilik onla:ehe

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
sanirim sen halen beta'dasin resmi surume gecememissin gibi geldi bana 7 ci sayfada link verdim oraya git benim yuklediklerim nsu ve pc suite ordakiler. yukle yeniden problem kalkacaktir:oke:

yok üstad olmuyor senin dediğinide indirdim yaptım ama yine aynı gözüküyor .ben beta sürümünü hiç kurmamıştım.

acu540

Üye
Ben de nsu ile yaptım oldu fakat anlamadığım 200.3 mb lık işi yaklaşık 45 dakika dedi 45 saniyede bitti acaba bu 200.3 mblık kısmı uygulama yöneticisinden yapmaya çalışmıştım nsu ile yükleyin demişti o zaman mı indirdi telefonun hafızasına 45 saniyede indirme ihtimali yok.

deserter.06

deserter.06

Üye
nsu ya sag tıklayın yönetici olarak çalıştır deyin
o zaman güvenlik duvarından izin istiyor
ben güvenlik duvarını kapattım olmamıştı actım yönetici olarak çalıştır dedim
güvenlik duvarına izin verdim yükledi

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
telefonun made in finland mı yoksa corea mi BY_ALPKUN

Ben de nsu ile yaptım oldu fakat anlamadığım 200.3 mb lık işi yaklaşık 45 dakika dedi 45 saniyede bitti acaba bu 200.3 mblık kısmı uygulama yöneticisinden yapmaya çalışmıştım nsu ile yükleyin demişti o zaman mı indirdi telefonun hafızasına 45 saniyede indirme ihtimali yok.
alakası yok kardeş bendede aynı çünki NSU hakatten çok çabuk ve sağlıklı yapıyor :oke::oke:

acu540

Üye
yaw ama 200.3 mblık dosya indiriliyor bile demedi direk işleme başladı 45 saniye sürmedi bile ne ara indirdi ne ara kurdu ben onu merak ettim

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
telefonun made in finland mı yoksa corea mi BY_ALPKUN

alakası yok kardeş bendede aynı çünki NSU hakatten çok çabuk ve sağlıklı yapıyor :oke::oke:

kore üstad neden?

Üst Alt