Neuer'e rağmen 2-0!

• 27 Nisan 2011
  • 450 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şampiyonlar Ligi yarı finali ilk maçında, Schalke 04 ve Manchester United karşılaştı. Neuer'in muhteşem performansına rağmen İngiliz ekibi maçı 2-0 kazanmasını bildi.
    Şampiyonlar Ligi yarı finali ilk maçında, Schalke 04 ve Manchester United karşılaştı. Neuer'in muhteşem performansına rağmen İngiliz ekibi maçı 2-0 kazanmasını bildi.
    Karşılaşmanın ilk 45 dakikasında üstün olan taraf, deplasman ekibiydi. Rooney, Hernandez gibi hücum silahlarıyla birçok tehlikeli atak geliştirdi Manchester United ama Schalke'nin başarılı kalecisi Neuer topun kale çizgisini geçmesine izin vermedi.
    İkinci yarıda da değişen pek bir şey yoktu. Schalke evinde fazla pozisyon bulamadı, Manchester ataklarına devam etti, Manuel Neuer de kurtarmaya. Ta ki 67. dakikaya kadar. Efsaneler arasına adını yazdıran Ryan Giggs takımını öne geçirdi, hemen ardından da Rooney farkı 2'ye çıkardı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Manchester United final yolunda çok büyük avantaj yakaladı.
    Karşılaşmanın rövanşı 4 Mayıs'ta oynanacak. Yarı finalin diğer karşılaşmasında da yarın Real Madrid'le Barcelona karşı karşıya gelecek.

Yazan: Kral 63
  2. Final gerçekten müthiş olacak . Sabırsızlanıyorum açıkcası . :pro:

3. aynen favorim barcelona :oke:

4. Manu finalde :naughty: Schalke varlık bile gösteremedi.Dua etsin 2-0'a..Manu-Chelsea eşleşmesindeki takım finale çıkar demiştim dedğim geliyor :)

5. Ama Real ya da Barça , finalde Manu ya kupayı vermez diye düşünüyorum . :)

6. Yine de belli olmaz.Finalin adı belli zaten çeyrek finalden beri: Manu-Barça :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 05:50