Netspeed refarans kodu


esilay

Üye
    Konu Sahibi
Üye olacağım kod lazım kullananlar kod gönderebilir mi
Mesaj birleştirildi:

Yok mu kullanan
 
Son düzenleme:
ismnTR

ismnTR

Üye
türknet var lazımsa

TurkNet’li olun, bir ay ücretsiz internet kazanın!​

TurkNet’e bu sayfadan arkadaşınızın daveti ile üye olun, bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanın. Arkadaşınız da sayenizde bir ay ücretsiz internet kullansın. TurkNet’li olduktan sonra siz de dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.​

kod: UHN81SC39RYX
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt