Netfor nedir? Bedava internet mi veriyor?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Netfor, ITR medya yani İnternet Radyo Televizyon platformu olarak duyurulan temelde reklam izleyicisine para kazandıran ve çok amaçlı elektronik dijital uydu kargo sistemidir.

Netfor Dünyasında yer alan Sınırsız Televizyon ile Türksat kanalları dahil binlerce IPTV'nin yer aldığı toplamda 2500 televizyonu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Netfor Dünyasında yer alan bir diğer platform Sınırsız Radyo olarak adlandırılmış. Kendi radyonuzu kurabileceğiniz, ülkemizde ve dünyada yayında olan tüm radyoları ücretsiz izleme üzerine geliştirilmiş.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Netfor nasıl işliyor? Bedava internet mi veriyor? Bu soruların cevabı Netfor tarafından açıklanan İzle Kazan yönteminden geçiyor. Netfor tarafından belirli bir fiyat üzerinden satılan uydu alıcısını aldıktan sonra reklam platformuna katılmanız gerekiyor. İzleyeceğiniz bu reklamlar kişiye özel veya kişinin kabul ettiği reklamlar oluyor. İstediğiniz marka ile ortak olup reklamlar üzerinden para kazanabilirsiniz. İstediğiniz reklamlar elektronik kargo ile size özel olarak gönderiliyor.

Netfor üzerinden izlediğiniz reklamlar sayesinde kazandığınız paraları satın aldığınız uydu alıcısı için veya sistemin dışında yer alan internet, telefon, elektrik faturası gibi bir çok faturayı ödeyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Reklamlar üzerinden elde ettiğiniz kazançları netfor üzerinden veya bankalar üzerinden yurt içi ve yurt dışına gönderebilirsiniz.

Netfor tarafından Elektrikli Billboard olarak adlandırılan sistem ile televizyon veya cep telefonlarınıza size özel olarak gönderilen reklamları istediğiniz yer ve zamanda izleyerek sürekli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak Netfor tam anlamıyla bir reklam platformu veya internet hizmeti sunan bir platform değil. Netfor, Türksat uydusunda yer alan yayınlar üzerinden izleyici ve reklam veren markaları bir araya getiren, reklamlar üzerinden gelir sağlayan ve gelirleri sistem içinde veya dışında kullanıma sunan bir ITR medya platformudur.

Netfor AVM olarak kullanıma sunulan platform ise internet üzerinden alışveriş imkanı sunuyor. Hizmet vermeye başlayan Netfor AVM'de Netfor ürünleri dışında elektronik, gıda, ev eşyaları, giyim, kozmetik, spor, otomobil gibi kategorilerde ürünler yer alıyor.Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt