Faturalı Net


Buketk

Buketk

Üye
    Konu Sahibi
İnternet istiyorum yetmiyor artık 😥😥
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Devam eden Sen Yap diye kampanyası mevcut, Salla kazan var, BİP üzerinde bil kazan veya kim 1 gb ister ve sürpriz nokta mevcut. Eğer paketiniz yetmiyorsa üst paketleri müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İnternet istiyorsanız, Operatör'ünüz den Paket satın alabilirsiniz. Veya başka bir Operatör'e geçebilirsiniz. Bunların dışında, Eve İnternet aboneliği satın alabilirsiniz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt