Tavsiye Net Bağlatmayı Düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye

tmm ozmn bırakıyom bozkurta verdim şukuyu ;)

TTNETin verdiği modemler çok dandik, 5 aya kalmaz bozuluyor, Ben TP-LİNK almak zorunda kaldım 100tl bayılıp. Superonline her halükarda daha iyi

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Eee yani hocam ne yapabilirim ben :¿

senin yapacağın birşey yok altyapı görünmediğe göre fibere geçmiş olabilir bu durumda abonelik başvurusu yaptığın bayi telekom destek masasına önce adresin güncellemesi için mail atacak sonrada internetin girişini yapacaktır
tmm ozmn bırakıyom bozkurta verdim şukuyu ;)

TTNETin verdiği modemler çok dandik, 5 aya kalmaz bozuluyor, Ben TP-LİNK almak zorunda kaldım 100tl bayılıp. Superonline her halükarda daha iyi

insanları yanlış bilgilendirme dostum modemler airties yada zte oluyor genelde 5 aylık süreçte modem bozulsa bile garantiye gönderiyorsun abonelik yaptığın bayi sana modem veriyor diğer modedim garantiden gelene kadar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
İyi mdem hocam, annem başvuruyu yapıyor şu anda. İnşallah Pazartesi günü falan bağlamış olacaklar, bağlanınca özel kasa toplmaka için bir websitesi yapacağım, @SoulsEagle buradan da vereyim haberi :naughty:

The Shadow

The Shadow

Üye
İyi mdem hocam, annem başvuruyu yapıyor şu anda. İnşallah Pazartesi günü falan bağlamış olacaklar, bağlanınca özel kasa toplmaka için bir websitesi yapacağım, @SoulsEagle buradan da vereyim haberi :naughty:

:D Hayirli olsun :)

senin yapacağın birşey yok altyapı görünmediğe göre fibere geçmiş olabilir bu durumda abonelik başvurusu yaptığın bayi telekom destek masasına önce adresin güncellemesi için mail atacak sonrada internetin girişini yapacaktır

insanları yanlış bilgilendirme dostum modemler airties yada zte oluyor genelde 5 aylık süreçte modem bozulsa bile garantiye gönderiyorsun abonelik yaptığın bayi sana modem veriyor diğer modedim garantiden gelene kadar

Aynen bize huawei vermislerdi :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yap yap bana da adminlik veriyo musun :zong:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Forum gibi yapmıcam, rütbe de olmaz yüksek ihtimalle, daha anca kodlama öğrenicem la, durun az :D Hele b öğrenim sizi en kral üye yaparım, ama içimde var VIP olduğunuz gün sizi banlamak istiyom :eheBu arada sağol @The Shadow

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Forum gibi yapmıcam, rütbe de olmaz yüksek ihtimalle, daha anca kodlama öğrenicem la, durun az :D Hele b öğrenim sizi en kral üye yaparım, ama içimde var VIP olduğunuz gün sizi banlamak istiyom :eheBu arada sağol @The Shadow
ertesi gün sn banlanma :eller:

The Shadow

The Shadow

Üye

Icin pisliklerle dolu :lac:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu arada banlarsan bidaha girmem siteye : ?

007wolverine

007wolverine

Üye
Aynen ben de varsam tabi

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ben Superonline a başvurdum ertesi gün modem geldi sözleşme imzaladım ve aradan 1 ay geçti kurulum yapmadılar bu bir ay içerisinde de defalarca aradım müşteri hizmetlerini hep bu gün yarın gelirler gibisinden cevaplar. Sonra iptal için aradım anında iptal ettiler modemi istediler. Madem bana internet vermeye gönlünüz yoktu ne diye uğraştırdınız beni.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Beyler, bugün kablo çekildi ve TTNET ten gidip modemi aldım modem: AirTies 5650v2 gibi bi şeydi, kablosuz. (umarım iyidir :D )

Yarın telefona mesaj gelince modemi pc ye bağlayıp kullanabileceğim :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Beyler, bugün kablo çekildi ve TTNET ten gidip modemi aldım modem: AirTies 5650v2 gibi bi şeydi, kablosuz. (umarım iyidir :D )

Yarın telefona mesaj gelince modemi pc ye bağlayıp kullanabileceğim :)

airties iyidir bir hafta önce gitsen zte olacaktı o modem :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
İyi o zaman :D

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher

Üst Alt