Nene pazarlığı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Transfer operasyonunda ikinci adımı futbol komitesi başkanı Tamer Kıran atacak. Bugün İspanya’ya gidecek olan Siyah-Beyazlı yönetici, Madrid’de Nene’nin menaceriyle bir araya gelecek. Paris Saint Germain, çok fazla forma şansı bulamasa da Brezilyalı hücumcuyu elden çıkarmaya çok niyetli değil. Ancak Arap sermayesinin el attığı kulüpte yıldız enflasyonu yaşanıyor! Haliyle Nene’nin Paris’teki geleceği çok da parlak değil. Brezilyalı oyuncunun da sağlam bir kontrat karşılığında Fransa’dan ayrılmaya sıcak bakacağı konuşuluyor. En ciddi teklifin Beşiktaş’tan gelmiş olması da Madrid’deki görüşmeyi sağlayan en önemli faktör. Tamer Kıran bu kritik zirvede yeni bir teklif iletecek ve yanıt isteyecek. Nene’nin menaceri olumlu yanıt verirse, bu kez Paris Saint Germain’in kapısı çalınacak ve pazarlıklar başlayacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
294
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
1
Görüntüleme
331
esokmen
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
285
Kingmortall
Kingmortall
Cevap
1
Görüntüleme
252
haltie
Kingmortall
Cevap
1
Görüntüleme
330
Mad EagLe
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt