Need For Speed RUN 240x320 3D-HD TAM SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
Need For Speed RUN 240x320 3D-HD TAM SÜRÜM
Need For Speed'in en son çıkan oyunu. Yarışa doyacaksınız. Paylaştığım sürüm kaliteli 3D sürümüdür. Oyunu N95'de oynayıp bitirdim. Sitede paylaşılan sürüm tam sürüm değildi, mesaj göndermemizi istiyordu. Bunda o sıkıntı yok. Gönül rahatlığıyla oynayıp bitirebilirsiniz. Oyunda normal yarışlar dışında aksiyonlu, film gibi bölümler de mevcut. Ayrıca kamera açılarını da çok beğendim. EA Games'in hala s60v3'ü unutmayıp böyle kaliteli bir oyun yapmış olması da sevindirici..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: meryem038, srts_, selim.cv ve 20 diğerleri

Haluk.

Haluk.

Üye
ooo ilk yorum benden bu arada ellerine sağlık harika olmuş güzel paylaşım

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
Teşekkürler

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
arkadaşım harika bi paylaşım emeğine sağlık da. Bak şimdi cepten girenler indiremiyor bende indiremedim senden rica etsem cepten indirebileceğimiz bi yere yüklesen bütün cepten girenler indersin. Merakla bekliyorum teşekkürler

----------Eklendi @ 16:09:38 ---------- Yazıldı @ 15:21:59 ----------

tamam tamam opera mobile ile inderdim gerçekten harika oyun. Dandik değil herkese tavsiye ederim

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler sorun yok konuya eklenti yapılmıştır :oke:

lazefe52

Üye
bu oyun benim telefonumdaki en iyi oyun super bi paylasım tesekkurler

lastairbender21

Üye
Güzel paylaşım :)

GodMode

GodMode

Üye
Teşekkürler

mahsun6387

Üye
paşa ben oyunu indirdim kurdum açtım we are sorry,need for speed the run does not support landscape mode please swıtch to portaıt mode to play thıs game.
die bir uyarı cıktı telefonum e63 acaba bu sorun sadece bende mi oldu üst yorumdakiler olumlu seyler yazmıs ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

Haluk.

Haluk.

Üye
paşa ben oyunu indirdim kurdum açtım we are sorry,need for speed the run does not support landscape mode please swıtch to portaıt mode to play thıs game.
die bir uyarı cıktı telefonum e63 acaba bu sorun sadece bende mi oldu üst yorumdakiler olumlu seyler yazmıs ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

oyun da bir hata olduğu kesin sil tekrar Yükle denedin mi?

furo122

furo122

Üye
sağol kardeşim süper:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Resim S60v5'e ait :ehe

chakal58

chakal58

Üye

E63'ün çözünürlüğü 320x240 bu paylaşılan ise 240x320... Oyunu yan ekran açmaya çalışınca hata veriyor, galiba bu sürüm desteklemiyor. Uygun sürümü bulmak lazım...

USAForever

USAForever

Üye
ahımlı şahımlı yazıyorsunuz güzel nfs run diye açıyoruz bir bakıyoruz eski serinin geliştirilmiş hali nerde NFS Run ? aslında yok .. zaten olsada 1.3 mb olmazdfı değilmi....

eğer yeni 2012 nfs runsa yani bu dediklerim gibi değilse çoık sevinirim ..

memcho35

memcho35

Üye
inmiyor problemli. Tel N95 tarayıcı Opera.

korhan06tr

korhan06tr

Üye
Teşekkürler... :oke:

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

SHS

SHS

Üye
:tşk:

mordenizli

Üye
teşekkürler

murat1098

Üye
Bilader,ben bunu indirdim, fakat oynu yüklerkern %10 luk kısımdatakılıyo oyun açılmıo ne iş?

Üst Alt