nedennnnnnnnnnnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
nedennnnnnnnnnnn
Neden neden nedennnnnnnnnnnnnnn

• Hulk deve dönüşürken üstündeki elbiselerin tamamı yırtıldığı halde donu neden yırtılmaz? Elastik midir, nedir?

•Neden bowling oynamaya gelen dolgun saçlı üç kızdan bir tanesi "Kızlar B planına hazırlanın" der? A planını denemişler midir? Denemişlerse nedir?

• Neden ayak serçe parmakları bir gariptir?

• İpana 7 reklamındaki kız, diş doktoru "ne zamandır İpana 7 kullanıyorsunuz?" diye sorunca neden cevap vermeyip aptal aptal sırıtır? İpana 7'nin insanları aptallaştıran bir etkisi de kanıtlanmış mıdır?

• Neden mavi bir sebze veya meyve yoktur?

• Neden her yerde bir ''Dostlar Kıraathanesi'' vardır?

• ColaTurka reklamında gökdelenden sepet sarkıtan şahıs Joe Efendi'ye "Six ColaTurka, two ekmek" derken niye Joe Efendi sepete yalnızca six ColaTurka koyup ekmekleri sallamamaktadır?

• Neden sokakta çiftleşen köpekleri ayırmak için üzerlerine su dökülür? Doğada yapışıp bir daha ayrılamamış köpek çiftleri var mıdır?

• Neden Türk filmlerinde üniversitede okuyan genci canlandıran karakterlerin tümü T cetveli taşır?

• Neden sokaktaki çöp kutularının üstünde 'çöp' yazar? "Başka bir şey kutusu" olma ihtimali var mıdır?

• Dekatlon niye vardır? Bütün bunları tek tek yapanlar olduğu gibi bir de bu 4-5 arkadaşın yaptığını yapan tek bir eleman var paket halinde sunuyoruz" demek mi oluyor?

• Neden Demet Akalın adlı şahıs "üşüdüm çok üşüdüm" sözlü şarkısına yaz günü, bir plajda, bikinili klip çeker?

• Neden hemen hemen tüm spor haberlerini pencere markaları sunar? Sporla pencere arasındaki bağlantı nedir?

• Neden vj'lerin program yönetmenleri onlara hep kötü kötü bakmaktadırlar?

• Neden herhangi bir toplu taşıma aracında birisinin cep telefonu çaldığında en uç noktadaki bile kafasını aralardan uzatarak o tarafa bakar? Teknolojiyi kullanmak merak uyarıcı bir olgu mudur yoksa utanç verici bir durum mu?

• Neden Eurovision, "örovizyon" diye okunurken Euro, "avro mu okunsun, yuro mu?" diye tartışılır?

• "Maç TRT'de izlenir'' yazılı bir pankart tutan adamın tribünde ne işi vardır?

• İnsanoğlu netten bir şey indirirken neden bilgisayarın başından ayrılamaz?

the_patriot

Üye
kardeş sen ciddimisin :wacko:

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
aynen :( ve daha uykum gelmedi yani iradem yerinde :DD

iceboy

iceboy

Üye
Komik yau. Catladim. Bu Euro konusu benide deli ediyor. Europe Yurop diye okunurken Euro'yu kalkip Avro diye okuyorlar ya deli oluyorum!!! Bide su örovizyon konusu. Nerden cikti o "ö" yau!!!

Hele bu Avrupa turk kanallari yokmu. Hani su Avrupa Kanal D ve ATV de yayinlanan telefon yada finans reklamlari. Avro avro avro!!! Dumar ediyolar beni ya! Hayatinizda bu kadar gicik reklam gormemissinizdir!!! Zaping yapin diye haykiriyorlar adeta.

Yazilarin hos dostum ve bir o kadar da komik...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
walla komicks mis bunlar ya eywallahda benimde kafamda soru işaretleri çıktı şimdi...

teenwolfx

Üye
hepsi güzel ama bunu neden yazdın ki

-İnsanoğlu netten bir şey indirirken neden bilgisayarın başından ayrılamaz?

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
lavaboya bile sıkışan kalkmıyor, sanki pc o olmadan işlem görmüyor ve çalışmıyor :DD

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
guzel,komik ve ilginc

iOS Developer

iOS Developer

Üye
her zaman soylerim yine soyluyorum ENTRASAN seyler bunlar....

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
güzel sorular...ama kopyala yapıştır gibime geldi ;) ;)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
"Maç TRT'de izlenir'' yazılı bir pankart tutan adamın tribünde ne işi vardır?
:kop: :kop: :kop:

emreakcali

emreakcali

Üye
hakkaten babacan bunlarin hepsi NEDEN?

iOS Developer

iOS Developer

Üye
aramayın cevaplarını yoksa sizde sıyırsıznız....

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by xmen@Aug 30 2005, 02:48 AM
aramayın cevaplarını yoksa sizde sıyırsıznız....
[post=148879]Quoted post[/post]​
tecrube konusuyor havasi var bu cvpta sanki :haha:

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _CHiLeKesH_@Aug 30 2005, 02:05 AM
güzel sorular...ama kopyala yapıştır gibime geldi ;) ;)
[post=148814]Quoted post[/post]​

orasını fazla kurcalama yoksa arkadaşın dediği gibi sıyırırız hep birlikte :DD

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
tamam yaf kurcalamıoz...caine yazdıysa asla kopy değildir...patent cainede.. ;) ;)

puraq

Üye
Abi güzel konulara değinmişsin :D :lol2:

jackjack

jackjack

Üye
dan alıntıdır...

Salihyet

Salihyet

Üye
maçı trt'de izleyenler yaşadı biz digi'de izliyorus. :D

Hurr

Üye
bu kadar ülke sorunu varken bunlar mı geldi aklına :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt