Neden symbiandaki uygulamalar kötü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

explorer10

Üye
    Konu Sahibi
Neden symbiandaki uygulamalar kötü
Benim elimde nokia c 701 var ama maalesef symbian neden birr android yada ıos kadar iyi uygulamalar yok

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
çünkü bu symbian :)

cemsidar

cemsidar

Üye
çünkü bu symbian :)

:dry:

dostum android ios resimden ibaret :D Oyunların çoğu gif şeklinde resim oldugundan daha basit ve yatkın olan adam çok. Symbian ise program yazar gibi yapıyorsun oyunu kodlara flan aşina olmak lazım.Buda baya zor, uzun süreli , masraflı vsvs bişe :D

Heroata

Heroata

Üye
:dry:

dostum android ios resimden ibaret :D Oyunların çoğu gif şeklinde resim oldugundan daha basit ve yatkın olan adam çok. Symbian ise program yazar gibi yapıyorsun oyunu kodlara flan aşina olmak lazım.Buda baya zor, uzun süreli , masraflı vsvs bişe :D

Port mydu neydi nfsyi portlamslar agzm ack kaldi symbian ii ya XD

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çeşitlilik Olmamasının Temel Nedeni Uygulama Geliştirme Dilinin Yani C++ Ağır Olması..
Tam Qt İyi Bir Noktaya Gelmişti Ki 2016 Da Bitireceğini Açıkladı Ve Güya Ömrünü Doldurdu Dediler..

kemal21

kemal21

Üye
İlgilenen yok talep yok o yüzden kimse çalışmıyor

Hasand.

Hasand.

Üye
EN buyuk destekcesı olan nokıa sybiman ile yollarını ayırdı ve windows phone ile guclerını bırleşti . tabikide talep azaldı bundan 2007 yılını dusunursek herdun yeni uygulama cıkıyordu. talep yok ve gun gıttıkce sybiman telefon kullanıcıları azaldı:oke:

ANIL

ANIL

Admin
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...