Ne Sitesi Açsam?

• 9 Ağustos 2014
  • 1406 Okunma
  • 19 Cevap

1. İyi günler. Ben internet sitesi açıcam. Fakat ne hakkında açacağıma karar veremedim. Ne üzerine açsam sizce?

Yazan: blackbatuhan
  2. teknoloji portalı

3. başa ne önerileriniz var üniversiteye gidicem para kazanca bişey lazım

4. Ne hakkinda bolca bilgin varsa onun hakkinda ac

Mobil cihaz ile gönderdi

5. İnsanların ihtiyacına göre aç

Evlatlık 520 ile gönderildi.

6. para kazancak birşey istiyorsan video film vb şeyler paylaşan bir site açsan daha iyi çünkü çok tıklandığından reklamlardan daha çok para kazanırsın veya bir torrent sitesi

7. Yardım ve bilgi siteleri her zaman iyidir. Vakit ayırırım ve mümkün olduğunca herkesin sorununa çözüm sunabilirim diyorsan ve yönlendirme gücün iyi ise kısa sürede çok iyi işler yapabilirsin. Tabi sitenin şekli ve şemalide önemli.

8. direkt oyun film uygulama müzik indirme yapan ve linkleri silmeyen upload sitelerine yükleme yaparsın sonra o linki kısaltır sitende paylaşırsın tıklama başına para alırsın dediğim site upfile.mobi

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. SHS

SHS
    para kazancaksan bi işe gir, bunlar boş

Mobil cihaz ile gönderdi
    kinger1905 bunu beğendi.
  10. Ya aslında maxicep gibi bir site kurmayı planlıyorum fakat pho bilgim yokki tasarımını nasıl yapıcam

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Adam haklı bu işler hep yanar döner işler , siteden para kazanayım dersen katakulle yapacaksın. Bize ters .

SHS bunu beğendi.
  12. Ben karar verdim video sitesi açıcam wordpress. Sizce tema nerden satın alabilirim?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. kardeşim benim basit admin panelli bir blog sitem var hoşuna giderse verebilirim dosyaları kendine göre düzenlersin.
    http://gungorblog.esy.es/ site bu kardeşim

14. bu hostingere bağlı veartık FTP kabul etmiyor

15. Ücretli hos alsın :)

16. ola bilir ücretliye çevirir :)

17. bence ugrasma ama ugrasacaksanda youtuber ol tabi pcnde yetiyorsa

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Herkes youtuber olmuş zaten , şu muhabbet ten harbi sıkılmıyormusunuz? :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Bence bana kalırsa bu devirde teknolojiye ilgi büyük hazır haber zaten her yerde var millet okusun diye Türkiyedki editörler anlık sıcak haber veriyor sende böyle teknoloji bloğu yaparsın bence iyi götürüsü olur bunu beğenmediysen bir film sitesi kur zaten reklamlardan harçlığın çıkar

20. Bal :ehe

kaankulahli bunu beğendi.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 19:34