Ne Olacak Bu Hainz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
Ne Olacak Bu Hainz
Arkadaşlar Bu Başkanlar antrönörler teknik tirektörler hiç mi izlemeden bu futbolcuyu alıyolar Hainz'den söz ediyorum adam yavaş yaklaşın 3-4 maçını tam izledim adam bırak orta açmayı kaleye gitmeye korkuyor bi maçta unutmam 2orta açtı koskoca 90 dakkada 2 orta ya ben oynasam daha fazla açarım bu yöneticiler Adam bi frikikten gol attı diye gelsen bizde oynadiyorlar ne biçim adalet bu madem hainz aldın derbide niye oynatmadın arkadaşlar yazın bişeyler sinirden kafamı mönitöre vurcam mahallenin hepsi fenerli bi ben galatasaraylıyım bi haftadır dalga geçiyolar yavvv

Caine

Caine

Üye
bence devre arasında gidecek bu heinz çok ağır oynuyor ve yazdığın gibide ne duran toplara vurabiliyor nede orta açabiliyor. 35 lik ergün bile kat kat ondan iyidir

ilyas71

Üye
Heinz gelmeden önce Altan o bölgede çok ta iyi oynuyordu.

maavii

Üye
heinz'in euro 2004 ( yanılmıyorumdur umarım) performansını izlemiştim o zaman fena sayılmazdı. ama galatasaray da heinze gelene kadar kaç tane futbolcu var.yani kısacası adamlar sırf transfer yapmak için yaptılar, sırf seyircinin gözünü boyamak için....

maavii

Üye
heinz'in euro 2004 ( yanılmıyorumdur umarım) performansını izlemiştim o zaman fena sayılmazdı. ama galatasaray da heinze gelene kadar kaç tane futbolcu var.yani kısacası adamlar sırf transfer yapmak için yaptılar, sırf seyircinin gözünü boyamak için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...