[NDrive Navigasyon] En basit yükleme ve en açık anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

bumin__

Üye
    Konu Sahibi
edit - düzenleme

dragondurul

dragondurul

Üye
selam arkadaşlar...

Sadece ispanya kiesinde bulunan NDrive (Fin Promo)yu yükleyecez yani bir saat iran kiesinden iran ndrivesini indirip uğraşmaya gerek kalmayacak...

Bu konuyu birkaç arkadaş istedi diye açtım ben burda bada türkiyede yüklemiştim ama konuyu bulamadım ve bu kadar detaylı değildi umarm beğenirsiniz

ilk önce ispanya kiesinden bir hesap açıyoruz daha sonra yukarıda bulunan arama butonuna NDrive (Fin Promo) yazıyoruz ve entere basıyoruz gelen sonuçlar içinde NDrive (Fin Promo) ya tıklayıp indiriyoruz.

link:

Daha sonra linkte verdiğim dosyayı indiriyoruz 107Mb boyutunda tüm dosyaları tek klasörde birleştirdim defalarca indirmenize gerek kalmasın diye.

Dosyaları indirdikten sonra telefonumuzu Pc'ye Yığın bellek modunda bağlıyoruz...
daha sonra indirdiğimiz klasörün içinde bulunan lisans dosyalarını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım / hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data
yolunu izleyip yapıştır diyoruz...Resimdeki gibi..

Daha sonra indirdiğimiz yama dosyası içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz...
Bilgisayarım / Hafıza kartı / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data/NDrive buraya yapıştırıyoruz.Resimdeki gibi...

Daha sonra indirdiğimiz ses dosyası içinde bulunan dosyaları koyalıyoruz ve Bilgisayarım/HAfıza kartı / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data / NDrive /Voiceyolunu izleyip yapıştırıyoruz..Resimdeki gibi

Daha sonra map ve lisans dosyalası içinde bulunan maps dosyasını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım/Hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data /
NDrive / Maps
yapıştırıyoruz içinde sadece world(dünya) ve tur dosyaları kalacak diğer dosyaları siliyoruz. resimdeki gibi

daha sonra ndrivemizi türkçe yapmak için Ndriveyi açıyoruz settingsten türkçeyi seçiyoruz.Ayarlar yazan yer.

Daha sonra çıkıp ayarlar>konum>spain açık yapıyoruz(operatör ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun).

Ve mutlu son hayırlı uğurlu olsun...

Gps hızlandırmak için bu konuma bakabilirsiniz http://www.maxicep.com/bada-os-gene...ma-ve-ag-kurulumu-resimli-anlatim-583518.html

kaynak badatürkiye

esmekaya

Üye
Arkadaşlar bada 1,0,2 ye de kurulabiliyor mu?

hubeyb_123

hubeyb_123

Üye
güzel anlatım teşekkürler

kamikaze482222

Üye
evet kuruluyor

• Beğen
Tepkiler: derbeder4735

berkberk28

Üye
merhaba ugrasin icin tesekkürler yalniz benim bi sorunum var yardimci olursan sevinirim

indirdiklerim bölümünde yükle diye tikladidiğimda uygulamanin yükleme paketi hatali diye uyari aliyorum .. bu sorunu nasil asabilecegimi anlatirsan sevinirim simdiden tesekkürler

FuXiN

Üye
Bada 1 versyon yüklü telefonda europacar üstüne spoofluydu ispanyanın promosyolusunna aktarayım dedim ve eski spooflu dosyanın içindeki bilgileri aktardım buna oldu aynı işlem yani favorilerimide aktardım iyi oldu. 1.2 gelince ondada deneriz :)

u_cosar

u_cosar

Üye
saol hocam cok saol

FuXiN

Üye
Birşey farkettim burda verilen Türkiye map dosyası 77.5Mb iken benim daha önce spoof için indirdigim Ndriver uygulamasının içindeki Türkiye map dosyası 88.9Mb ben bunu koydum biraz önce evin içinde denedim çatur çutur çalışıyor. Bu haritadaki faklılıkların sebebi nedir bilmem ama ben mb yüksek olanı koydum :)

berkberk28

Üye
merhaba ugrasin icin tesekkürler yalniz benim bi sorunum var yardimci olursan sevinirim

indirdiklerim bölümünde yükle diye tikladidiğimda uygulamanin yükleme paketi hatali diye uyari aliyorum .. bu sorunu nasil asabilecegimi anlatirsan sevinirim simdiden tesekkürler

Soruma cevap lütfen 1.0.2 yüklü bu arada

kozan4273

Üye
arkadasım ben ilk kez spoof yapacam prgramı indirdim ama baslangıcını yapamadım orda orgınal app ve container app die iki ksım war nasıl yapacaz orayı da anlatabilirsen cok sevinirim..simdiden tesekkürler..

--------------- Ekleme ---------------

tmm arkadasım yanlıs yere girmişim dediklerini adım adım uyguladım ve oldu ilk kez spoof yapmama ragmen gercekten cok basit ve anlasılır bir sekilde anlatmıssın tesekkür ederim..son bir şey sormak istiyorum bu ekranda ndrive logosu cıkmadı normal mi yksa ben mi bi yeri atladım ?

dragondurul

dragondurul

Üye
Arkadaşlar yeni konu açtım spoof işlemiyle tamamem türkçe oluyor bircok sorundan ortadan kalkmış durumda

dragondurul

dragondurul

Üye
Yanlıs klasoru seçmeyin indirdiğiniz dosya klasorunu seçin programı telefona spoff ladıysanız program düzgün çalışıyorsa bir promlem yok demektır

zindandelen

zindandelen

Üye
masa üstüne ndrive ikonu çıkıyor ama tıklayınca hiç bişi olmuyor.

porsuck

Üye
Bende de aynı hatayı veriyordu. Kies'i kapatıp açtım. Telefonu bağlayınca 0% 'dan tekrar başladı. Çok hızlı bir şekilde 100% 'e geldi ve kuruldu.

mustafayurteri

Üye
çok teşekkür ederiz

dinazoor2001

Üye
Birşey farkettim burda verilen Türkiye map dosyası 77.5Mb iken benim daha önce spoof için indirdigim Ndriver uygulamasının içindeki Türkiye map dosyası 88.9Mb ben bunu koydum biraz önce evin içinde denedim çatur çutur çalışıyor. Bu haritadaki faklılıkların sebebi nedir bilmem ama ben mb yüksek olanı koydum :)

TR haritaları değişiyor mu? Bu büyük boyutlu TR dosyasını nereden indirebiliriz?

hydes

Üye
jk1 de çalışıyormu?

mjozzy

Üye
dragondurul kardeş senden allah razı olsun emeklerin için program düzgün çalışıyor ama menüler ingilizce türkce dosyasını attım dediğin yerlere bişey fark etmedi gene ingilizce türkçe menü nasıl yapıcam telefonun wawe II yardımcı olursan sevinirim gene allah razı olsun senden

Üst Alt