Ndrive GPS Navigation ( Android Navigasyon )

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ndrive GPS Navigation ( Android Navigasyon )

Android işletim sistemi için yapılmış en başarılı GPS uygulaması ..

1. çekip MicroSD karta çıkartın
  2. çekip MicroSD karta çıkartın
  3. son olarak kurun.
Normalde Portekiz Harita dosyası var ancak aşağıdan istediginiz haritayı çekip atabilirsiniz. Kalın ile işaretledigim Link Türkiye haritası . .

• Beğen
Tepkiler: mncmnc, sifusensei, b0066 ve 7 diğerleri

urcan

Üye
arkadasım paylaşım için öncelikle tesekür ederım partı 3 cun ling cökmüş yeniden yükleye bilirmisin sabah tan beri indirdim bi bu kaldı oda yalan oldu :) simdiden tesekür ederim
son olarak kurun

oguzfb78

Üye
htc hd 2 icin olur mu program acaba ?

valiz

Üye
apk dosyası için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. HD 2 için stabil android romu geçtiğimiz haffta içerisinde yayınlandı eğer android romu yüklü ise kullanabilirsiniz ancak windows mobile da kullanamazsınız.

urcan

Üye
tesekürler

--------------- Ekleme ---------------

bu harita dosyasını nereye atıcaz yardımcı olabilirmisiniz

manush

manush

Üye
merhaba arkadaslar, simdi ben yuklemeyi yaptim bu dosyayida install ettim. daha sonra telefoon ekranindan ndrive iconunu calistirmaya kalkinca ekran karariyor kisa bir sure sonra tekrar menuye dusuyor. neyi yanlis yapiyorum acaba.
tesekkurler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Türkiye haritası yok galiba o link ses linki bulursam ekleyeyim.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Türkiye Haritasını bu linkten indirip Ndrive klasörünün içinde maps klasörünün içine atın.
Diğer haritalar

Albania
United Arab Emirates
Argentina
Austria
Belgium
Bulgaria
Bosnia
Belarus
Brazil
Brunei
Bothsuana
Canada
Switzerland and Liechtenstein
Czech Republic
Germany
Germany
Denmark
Denmark Eniro
Egypt
Spain
Spain Premium
Estonia
Finland
Finland Eniro
France
France
Great Britain
Greece
Hong Kong
Herzegovina
Hungary
Indonesia
Ireland
Italy
Italy
Lesotho
Lithuania
Luxemburg
Latvia
Macau
Morrocos
Moldova
Mexico
Macedonia
Malta
Montenegro
Mozambique
Malaysia
Namibia
Netherland
Norway
Poland
Portugal Premium
Portugal Premium
Portugal VV
Roumania
Russia
Saudi Arabia
Singapura
Serbia
Slovakia
Slovenia
Sweden
Sweden Eniro
Swaziland
Thayland
Turkey
Ukraine

alfonz92

Üye
Arkadaşlar, Öncelikler Paylaşım İçin Teşekkürler. Programı Kurdum. programı çalıştırıyorum. Bir türlü Uydu bulamıyor program.Ekranda No Fix yazıyor. GPS sinyali için lütfen bekleyiniz diyor. Yaklaşık yarım saat açık havada sinyal için bekledim ancak sinyal bulamıyor diyor. Bir ayar falan mı var? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Telefonum : Google NEXUS ONE İşletim Sistemi: Android 2.2 Froyo.

Tahir26

Üye
rar dosyasının şifresi nedir acaba

idimyok

Üye
benim sorum şu i7500 a haritayı kurdum gayet de iyi çalışıyor haritayı güncellemek istiyorum çünkü bazı veriler güncel değil nasıl yapabilirim?

vista_06

Üye
rar dosyasinin kodu ne arkadas

urcan

Üye
Harita rar dosyasımnın şifresini verebilirmisin

benim sorum şu i7500 a haritayı kurdum gayet de iyi çalışıyor haritayı güncellemek istiyorum çünkü bazı veriler güncel değil nasıl yapabilirim?
arkadaşım rar şifresini nerden buldunda kurdun ? anlam veremıyorum

furkantuna

Üye
arkadaşlar paylaşım için teşekkürler
ilk iki parçayı indirebildim ancak üçüncü parça link yok yardımcı olabilirmisiniz

gokhan1st

Üye
alttaki mesajlarda verilen haritalar var. türkiyeyi indirdim ama benden de rar kodu istedi. siz nasıl türkiye haritasını çalıştırabildiniz? ilk mesajdaki linklerde harita yok ki sadece ses dosyaları var.

megauploadtaki haritalar için rar kodunu buldum isteyen arkadaşlar için yazıyorum:

kelime sansürlendiği için ayrık yazdım siz bitişik yazarsınız

hakiank

Üye
dostum öncelikle yardımın için teşekkürler fakat tarifi tam olarak uyguladım yüklemede hiçbir sorun çıkmadı tüm parçaları indirip tarifteki gibi kurulumu bitirdim fakat programı çalıştırmak istediğimde ekran kararıyor bir süre bekledikten sonra ana ekrana geri dönüyor yani program bir türlü başlayamıyor cihaz htc tattoo bu konu ile ilgili ne önerirsiniz

livesound

Üye
peki haritalar yenimi kullanan varmı buraya eklenenleri bendeki eski 2009 un sanırım çünki yanlış gösteriyo birz.

idimyok

Üye
harita eskiydi sanırsam netten 2009.06 sını buldum onu yükledim burda kimse bir yardımda bulunmuyor.. burdaki 2009.02ymiş..

c.sinan

Üye
part 3 olmuyor..neden..?

acati

acati

Üye
rar dosyasının kodu nedir acaba
megauploadtaki haritalar için rar kodunu buldum isteyen arkadaşlar için yazıyorum:

p p p w a r e z

kelime sansürlendiği için ayrık yazdım siz bitişik yazarsınız

part 3 olmuyor..neden..?

apk dosyası için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. HD 2 için stabil android romu geçtiğimiz haffta içerisinde yayınlandı eğer android romu yüklü ise kullanabilirsiniz ancak windows mobile da kullanamazsınız.

Okumuyor muyuz neyiz?