NDrive 11 2011 Türkçe Türkiye Haritası 13/01/2012

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
türkiye 2011 haritası eklendi konu başını lütfen okuyun

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
harita güncel arkadaşlar 2011 e ait

fullwar

fullwar

Üye
2011'e aitse güncel değildir. :kop2: Malum 2012.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2011'e aitse güncel değildir. :kop2: Malum 2012.

navigasyon programlarında şuanki yıla göre değil bi önceki yıla göre işlem yapılır çünkü google maps uydu görüntülerini başkalarına satarken en güncel olanı kendi kullanır yanı piyasada bulunan tüm navigasyon cihazları 2011 haritaları yüklüdür onun için bilmeden şaka yapmaya çalışmayalım komik duruma düşüyorsunuz

fullwar

fullwar

Üye
navigasyon programlarında şuanki yıla göre değil bi önceki yıla göre işlem yapılır çünkü google maps uydu görüntülerini başkalarına satarken en güncel olanı kendi kullanır yanı piyasada bulunan tüm navigasyon cihazları 2011 haritaları yüklüdür onun için bilmeden şaka yapmaya çalışmayalım komik duruma düşüyorsunuz

Bildiğimi biliyorsun herhalde. İşim bilgisayar ve hemen her bilişim teknolojisini bilmek zorundayım ve güncel olmazsam işimi yapamam. Düzgün şaka yapılırsa, yapan komik duruma düşmez. Bu örnekte olduğu gibi. Çok gereksiz bir varsayım olmuş. Böyle bir yorum yapacağın hiç aklıma gelmemişti. :d:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dalga misali oldugunu dusundugum icin yazmak zorunda kaldim

• Beğen
Tepkiler: fullwar

-ShadowSong-

Üye
Bir şey sormak istiyorum; @Skaptan or @somebody :bye2:

Ben bu konuyu ilk açtığında uygulamayı yüklemiş ve spoof yapmıştım. WaveII os1.2 kullanmaktayım, şimdi ben bütün uygulama adımlarını vs. herşeyi atlayıp direk yeni mapi indirip ilgili klasörlerin altına atsam sadece haritayı güncellemiş olurmuyum? Sorunsuz çalışmaya devam edermi uygulama ? Bilgi için teşekkürler şimdiden..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir şey sormak istiyorum; @Skaptan or @somebody :bye2:

Ben bu konuyu ilk açtığında uygulamayı yüklemiş ve spoof yapmıştım. WaveII os1.2 kullanmaktayım, şimdi ben bütün uygulama adımlarını vs. herşeyi atlayıp direk yeni mapi indirip ilgili klasörlerin altına atsam sadece haritayı güncellemiş olurmuyum? Sorunsuz çalışmaya devam edermi uygulama ? Bilgi için teşekkürler şimdiden..

Evet aynen dediğim gibi yapıcaksın bende seninki gibi çalıştı.ama bazı modellerde spoof işlemini baştan yapmak gerekli.Çalışmazsa en baştan denersin

-ShadowSong-

Üye
Çalıştı bende de bir problem yok gibi ama henüz navigasyon denemedim. Benim konum bulma olayım biraz sıkıntılı sanırım. Açıyorum bazen 10-15dk bulamıyor. Wave II için bunu stabil hale getiren bir olay yok mu? Örneğin bi iphone da bunu saniyeler içinde yapıyorken bizim telefonlarda bu şekilde olması ilginç. Apple'ın bu konuda uzay teknolojisi kullandığını sanmıyorum. =) 5-10 saniyede konumu tespit edebilmeli yani gps dediğin şey.

namre12

namre12

Üye
wawe 525 ndri3.ndr lisns lagazım bana upload eden olursa cok makbule gecer
wawe 525 ndrive 10 yada 11 fark etmez
ndrive 11 iran kurdum ndr 10 ndri3.ndr olmadan lisan olmuyor
lisans var ama ndri3.ndr yok

525 artık spoof olmuyor bilginize

simdiden tşk

erolben

Üye
Yaa güncel haritadan kastın ne bilmiyorum ama senin haritayı denemedim fakat başka haritalar yükledim bir değişiklik göremedim. Mesela çoğu İl de artık sokak isimleri yok numaralar var ama bu haritalarda halen sokak isimleri yazıyor. O zaman benim açımdan güncel olmuyor.

ay20

Üye
tşk eline emegine saglık

cankirieldivan

Üye
merhabalar skaptan öncelikle emeğine sağlık, telefonum wave 525, programı indirdim ve telefona kurudum fakat, türkiye haritası programda gözükmüyor, sürekli iran haritasını güncelliyor. ne yapabilirim bi fikrin var mı?

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
merhabalar skaptan öncelikle emeğine sağlık, telefonum wave 525, programı indirdim ve telefona kurudum fakat, türkiye haritası programda gözükmüyor, sürekli iran haritasını güncelliyor. ne yapabilirim bi fikrin var mı?

yüklediğin hafıza kartına gir ve verdiğim linkteki dosyaları tek tek yerine yapıştır

Dosyaları indirdikten sonra telefonumuzu Pc'ye Yığın bellek modunda bağlıyoruz...
daha sonra indirdiğimiz klasörün içinde bulunan lisans dosyalarını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım / hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data
yolunu izleyip yapıştır diyoruz...Resimdeki gibi..

Daha sonra indirdiğimiz ses dosyası içinde bulunan dosyaları koyalıyoruz ve Bilgisayarım/HAfıza kartı / Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data / NDrive /Voiceyolunu izleyip yapıştırıyoruz..Resimdeki gibi

Daha sonra map ve lisans dosyalası içinde bulunan maps dosyasını kopyalıyoruz ve
Bilgisayarım/Hafıza kartı/ Others / __@@bada_applications@@__ / y0250j52st / Data /
NDrive / Maps
yapıştırıyoruz içinde sadece world(dünya) ve tur dosyaları kalacak diğer dosyaları siliyoruz. resimdeki gibi

mustafa37821

mustafa37821

Üye
:tşk: Deneyeceğim. . .

ozkan1979

ozkan1979

Üye
5800 var n drive kurulu bu harita çalışırmı yüklesem

cemilok

Üye
ayyni soru 5800 var haritayi yuklesem calisirmi.tesekkur ederim

- - - Eklendi - - -