NDrive 11 2011 Türkçe Türkiye Haritası 13/01/2012

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
NDrive 11 2011 Türkçe Türkiye Haritası 13/01/2012
dikkat dikkat 13/01/2012 : Ndrive11 türkiye haritası v2.21 2011.12 Q4 2011 türkiye haritası buyrun arkadaşlar aşagıdaki işlemleri yaptıktan sonra bu ve maps klasörüne atın işlem tamam en yeni ve güncel türkiye haritası 2011

şifre "navikolik.com"

arkadaşlar öncelikle harita 2010 haritasıdır bu konuda anlaşalım sonra bu niye güncel değil demeyim yükledim birebir çalışıyor denedim

data klasörünü uygulamayı yükledikten sonra telefonu yığın bellek modunda pc ye bağlayın maps dosyasını içindeki TUR.map ve WORLD.map dosyasını buraya kopyalayın F:\Others\__@@bada_applications@@__\pbe461664n\Data\NDrive\maps ve data klasöründeki voices dosyasının içersindeki MelahatTR.zbi dosyasınıda buraya kopyalayın F:\Others\__@@bada_applications@@__\pbe461664n\Data\NDrive\voices

sonra telefonu acıp kapatın ve uygulamayı acın sonra aktifleşti diye bir yazı gelecektir

tekrar yazıyorum maps dosyası 2010 a ait tir..

cok acık yazdım arkadaşlar umarım yaparsınız belirttigim mavi renkteki ve kırmızı renkteki yollar benim cihazıma göredir örnek olsun diye yazdım

linkler alıntı

linkler alıntı

spoof yapmak için : http://www.maxicep.com/bada-os-gene...tum-surumlerde-calisir-sabit-konu-545664.html

alıntıdır

• Beğen
Tepkiler: grafikedy

mevlutcan

Üye
bada 2.0 da çalışır mı?

fullwar

fullwar

Üye
Akşama deneyeceğim sağol.

zmatyar

zmatyar

Üye
uygulamayı nasıl yüklüyeceğiz

fullwar

fullwar

Üye
Yüksel teşekkürler sorunsuz yükledim. Yollar gözükmüyor bu sorunu çözemedim. Haritanın eski olmasından kaynaklanabilir. Yeni harita bakmak lazım. Bu arada neden ceza verdiler çözemedim?

namre12

namre12

Üye
Kied a-store calistrilamadi hatasi veriyor

namre12

namre12

Üye
ımm ama spoof olmuyor ozamanda

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
skaptan helal olsun sana walla bada savaşçısı gibisin nerde var ne yapılabilir elinden gelen çabayı gösteriyorsun şu ağzımızı bozduran samsung firmasıda siz kullanıcılara daha iyi hizmet etse daha da iyi olacak ama

MahsunCooL

MahsunCooL

Üye
peki nasıl yüklüyecez bunu, indirmesine indirdim...

MahsunCooL

MahsunCooL

Üye
evet arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
neyi yapamıyorsun hata tam nerede veriyor adım adım anlat öyle yardımcı olalım senin için tüm uygulamalarımı sildim şimdi yeniden yükledim anlatımda sorun yok

bana kies versiyonunu
cihaz modelini
cihaz versiyonun
kullandıgın applist versiyonunu

yazarmısın

ozgurg4340

Üye
Skaptan özür dilerim oldu. diğer konuda verdiğin link işimi gördü.

----------Eklendi @ 20:57:19 ---------- Yazıldı @ 20:45:50 ----------

dostum harita kilitli gözüküyor. harita ile ilgili yeni biz çözüm bulabilir miyiz?

01firtina

01firtina

Üye
valla ben skaptan ne diyosa onu yapıyorum ve oluyor sen muhakkak bir şeyleri eksik yapıyosun

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşın sorunu çözüldü arkadaşlar konu anlatımı şu an için çalışıyor durumda

ozgurg4340

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın. skaptan doğru anlattı ve çalışıyor. bendeki dosya farklı imiş.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

Üst Alt