NBA PLAY-OFF

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Philedelphia 76ers - 85-106 - Detroit Pistıons

Sacremento Kings - 82-87 - Seattle Supersonics

Houston Rockets - 98-86 - Dallas Mavericks

Indiana Pacers 82-102 - Boston Celtics

the_patriot

Üye
new jersey net'e miami heat karşısında sonsuz başarılar dileriz

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu gece New Jersey Nets - Miami Heat macı var.Sabaha karsı...

Basarılar Nets... ;;)

the_patriot

Üye
10 da değilmi bu akşam

Layblood

Üye
ben Miami nin kazanmasini istiyorum turuda kupayıda :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye

=====================================================

NOT:Bazı takım isimleri ve takım amblemleri yanlıs basılmıs.Ozur diliyorum ve NBA bilginizden bunların sorujn olmayacagına inanıyorum. ;)

the_patriot

Üye
bu arada bu adreste m.jordan ın smacı var 3gp olarak

jordan dunk

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Video icin tesekkurler the patriot ;)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt