Navigasyona gönder ile uyumlu igo apkları

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyona gönder ile tüm iGO navigasyon versiyonlarına (v9.6.x, v9.18.x, v9.35.x) pointT veya rota olarak konum aktarabilirsiniz.

Bunun için önclikle Navigasyona gönder uygulamanızı kurmanız gerekir.

Aşağıda verdiğim apklar navigasyona gönder ile uyumludur.Kullandığınız İgo'nun üzerine kurabilirsiniz.
En çok kullanılan apklar baz alınmıştır.İstenirse farklı igo kullananlar için apkları navigasyona gönder ile uyumlu yaparım.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: ozberk68, bveo1990 ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt