nashmi kıddmi

Sponsorlu Bağlantılar

desperado

Üye
    Konu Sahibi
nashmi kıddmi
aslında sorması bile ayıp ama bazı arkadaşlar nashin çok ii bi guard çok ii bi oyuncu olduuu sanıolar ama aslında böle bişi yok nash bence şu an nbadeki5. weya 6. en ii guarddır ama nedense böle çok ii bi oyuncumuş gibi gözüküo

the_patriot

Üye
kidd in nba in gelmiş geçmiş en iyi 1 numara olduğu tartışılırken senin yaptığın nash mi kidd mi bana saçma geliyor

ama tabiki kidd

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Jason Kidd.. ;;)

Steve Nash ne kadar iyi oynsada Kidd 1 numara.

Ona bakarsak gecen sene Billups finallerde MVP secildi ama ona en iyi guard diyen yok.. :)

desperado

Üye
    Konu Sahibi
bazı arkadaşlar forumlarda nashin çok ii olduunu 1 numara olduunu konuşuolarda o yüzden yane

jason kidd gelmiş geçmiş en ii diil ama 2. olabileceini düşünüorm en fazla patriot çünkü önünde magic johnson gibi büyük bi engel war

seriFBurak

seriFBurak

Üye
nba in tarihinin en iyi guard ı olmayabilir ama o da bi mucize yartmıstı ilk gttği zaman nets e !Ama o gonullern sampionu!nash hayatında kacınıc trible-double ını yaptıkı kidd e rakip oluo! o kadro kiddle olcaktı şimdi ne olurdu soze hacet yok.Martin le ne yapıodu amare ile ne yapardı aceb...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Steve Nash kariyerinde sanırım 3kez tripple double yaptı.

3. Tripple Double'da geçen seride Dallas maçında yapmıştı sanırım..

slayer

Üye
"aslında sorması bile ayıp"
demişsin doğru söylemişsin
nba jam in bir bölümünde nash'ı en çok terleyen oyuncu seçtilerdi :ehe:

desperado

Üye
    Konu Sahibi
eet bende sölüorum işte kiddin yaptığı triple-doublar nerdese nashin yaptıı double-doublelar kadar :lol2:

bu arada blslyer sen niye sewmiosun reggieyi yaw jordana yaptığı hareketten dolayımı yane öleyse ıversondan nefret etmen gerekir :(

the_patriot

Üye
bu site tam bi nba forumu oldu ohh be :D

desperado

Üye
    Konu Sahibi
walla arkadaşlar bundan sonra böle sık sık nbaden bahsedelim çok zewkli walla anlaşıldı yane burda nba delisi çok

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim gibi di mi desperado.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
van hoıijdonk, sen NBA severmiydin yaw... :)

desperado

Üye
    Konu Sahibi
yok yaw van dalga geçio biz vanla daha çok futbol konuşuorz sınıfta fenerbahçemizi sawunuorz dier galatasaraylılara karşı ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben hiç anlamam baskettten.. :)

Ama futbolda sonuna kadar varız... Desperado bilir.. :)

Size devam edin NBA konuşmaya.. ;)

desperado

Üye
    Konu Sahibi
bilirim tabi kardeş ama istersen ben sana nbaide tanıtır annatırım

yeterki sen iste ;;)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bencede ama nba ile kıstlamayalm basketbol yapalm !

slayer

Üye
Originally posted by desperado@May 28 2005, 01:05 PM
eet bende sölüorum işte kiddin yaptığı triple-doublar nerdese nashin yaptıı double-doublelar kadar :lol2:

bu arada blslyer sen niye sewmiosun reggieyi yaw jordana yaptığı hareketten dolayımı yane öleyse ıversondan nefret etmen gerekir :(
[post=66171]Quoted post[/post]​
ama iverson oyun içinde göze hoş gelen bi hareket yaptıydı; reggie smaç basıp adamı sertçe itti sonra da kavga ettiler

slayer

Üye
desperado bu miller konunun cevabı: (bulamadımda buraya yazıyım)

maç piskolojisi maça cıkmadan önce "ben jordan dan korkuyom biz yenilecez hiç sansımız yok onun karşısında" mı deseydi??? :) bide daha amatordü ilk yılında kendini kanıtlamak istiyodur, sanırım sonradan özür de diledi :rolleyes:

desperado

Üye
    Konu Sahibi
özür dilemedi

sonuçta millerda jordan kadar mükemmel bi oyuncu olmasada o zamanlar çok iidi
maç içnde böle pozisyonların olması çok normal

desperado

Üye
    Konu Sahibi
nese blslayer nie tartışıoruzki yane nasısa ikiside basketi bıraktı ama dimi :artı:

Üst Alt