nashmi kıddmi

slayer

Üye
:artı: :artı: :artı:

ama reggie haksızdı hemde çoook :D :D

the_patriot

Üye
işte nash
3 asist 6 top kaybı

ben bile bu kadar kötü oynamazdım yaw
ciddi söylüyorum kidd bu takımı şampiyon yapardı hadi kidd i bırakın el-amin bile şampiyon yapardı :D

seriFBurak

seriFBurak

Üye
kabul edelm nash ii basket ci ama kidd kadar olamaz!en iyi asistciler arasında .ZAten su anda nba de 2 mukemmel asistci war.Bi j.williams bi de kidd!

desperado

Üye
    Konu Sahibi
harbiden ya bende guard oynuorum takımda ama hiç bu kadar kötü maçım olmamıştı :lol2:

Caine

Caine

Üye
jason kidd :) baska dicek bişey yok

Benzer Konular

_YldZEneS_
Cevap
1
Görüntüleme
95
_YldZEneS_
Eren Değerli
Cevap
1
Görüntüleme
82
DarkredBlue61
Gofrettin115
Cevap
0
Görüntüleme
301
Gofrettin115
mkrts
Cevap
3
Görüntüleme
882
TheNightMare.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt