nargile raconları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
raconlara ek olarak,,nargile fokurdatılmaz,, tokurdatılır (konuşurken mümkün olduğunca bu kelimenin kullanılmasına özen gösterilmelidir).. sizin içtiğiniz nargileden başka biri içmek isterse marpuç eline verilmez* masaya bırakılır.. acemi biri nargile içmeye başladığında öksürmeye başlarsa,, eskiler "bırak şunu da,, kendine de,, mübareğe*'de eziyet çektirme" derler..

nargileye özen göstermek gerekir, bu mereti çekmek insana inanılmaz bir zevk verir; ancak kesinlikle aç karna içilmemelidir. nargilenin muhabbeti ayrıdır, bir tanedir. arkadaşlarınızla en rahat ve huzurlu bir şekilde, bir yandan nargilenizi çeker, tavla oynar, muhabbet edersiniz! asla sıkılmadan gidilir, muhakkak tophane'deki katmerler'de oturulur. "apo abi ateşşş!!" diye bağrılır, ateş istenir. ateşin fazlası zarar, azı iyidir. eğer ki, nargile boğmaya başlamışsa, lüle yerinden çıkarılır ve arkasından üflenir. bu sayede tütünün içindeki kordan ve tozdan kurtulursunuz. en güzeli kavunlusu ve muzlusudur; elmalı zaten klasiktir. tömbeki denen has osmanlı nargilesini içmek ise akıllara zarardır, boğazınıza zarardır...

tavlada uğur getirdiği tarafımdan kanıtlanmıştır, zira nefes ardı zar atışları arka arkaya 3 hepyek getirmiştir, aynı isimli tavla oyunu türünde.

alıntıdır.
 


jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
sigara kullanmiyorum ama,
arada nargile icerim.
 
Caine

Caine

Üye
nargile sigaradan daha beter ;)
 
jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
bayılırım nargileye tavla ile çok güzel oluyo canım...
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Rakılısı diğerlerine göre daha güzel bence..
 
midnight

midnight

Üye
Nargilenin ateşinden sigara yakılmaz,yaktırılmaz...direk kavga çıkar.. 8)

--Nargilenin hası 'tömbeki'dir..

--Nargilenin hortumuna düğüm atmadan içilmez..

--Nargile suni kömür ile içilmez

--Nargilenin yanında,kahve ve çay iyi gider,gazoz ile içilmez..

--Sigarayı nargile paklar nargileyi de teneşir paklar..
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt