N97 Şarj Olmuyor Beyaz Işığı Yanıp Sönüyor Sizce Sorun Neresinde ve Neden Olmuştur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
N97 Şarj Olmuyor Beyaz Işığı Yanıp Sönüyor Sizce Sorun Neresinde ve Neden Olmuştur
Arkadaşlar 2. el bir n97 aldım baya kullandım 1 ay kadar dolu bataryayı bitiriyor ama boş bataryayı şarj edemiyor tek usb den şarj ediliyor zaten başka alternatifi yok usb nin yanındaki beyaz ışık hemen yanıp sönüyor yanıp sönüyor bu hep böyle gidiyor Ya bir entegre devre elemanında sorun var yada başka bir sorun

Böyle bir sorundan başına gelen n97 kullanıcısı vardır elbet arnızda bana yardımcı olabilirmisiniz

joker.lg

joker.lg

Üye
allaha şükür bende şimdilik öyle bir problem yok ama bir telefoncu usb sark yeri olan cihazların hassas olduğunu söyledi galiba öyle olmuştur

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Büyük olasılıkla usb soketi arızalı olabilir. Bir telefoncuya (teknik servise) gidip usb girişini tamir ettiriniz.
Garanti varsa telefonu servise gidip gelmesi en az 20 gün (minimum) eğer beklerim dersen garantiyede yollayabilirsin.
Tercih sizin.

marist

marist

Üye
TeLefon Şarjdayken Oynadıqımda Şarj oLmuyor Diye Uyarı Veriyordu Bazen. Ama Şarj aLetini Çıkarıp Tekrar Takınca Şarj oLuyordu. Senin Sorununu Daha yaşamadım.

exd2121

Üye
benim de öyle olmuştu şarj makinen orijinal mi eğer orijinal değilse öyle oluyor ve telefonu mahvediyor sana söyleyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt