N97 NotLar nerede?

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
N97 NotLar nerede?
Merhaba, N97 notLar böLümünde kaydettigimiz notLar Dosya yoneticisinde nerede sakLanıyor ?

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
biLen yok mu ,s

eceaydin

Üye
selam
cevabını karıstırınca buldum. C tel. Hafızasına kaydediyor. Ben kendi telimi e olarak ayarladım. Sende
ayarlar > telefon> uygulama ayarları> etkin notlarda değistire bilirsin.

- - - Eklendi - - -

ama xplorede bu notları bende bulamadım. Sadece kendi uygulamasında goruyorum. Neden aceba
:hmmm

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
C/Private/100012a5 'e bakın derim. Yada X-plore tarzı bir programınız varsa dosya bul'a *notepad yazın o kendisi bulur dosyayı.
Fakat notları yedeklemek istiyorsanız *notepad yazıp bulduğunuz dosyanın altında Template adında bir dosya olacak onu da yedekleyin

kezban yenge

kezban yenge

Üye
C__Private_100012a5 e bak orada DBS.....Notepad adlı dosyadır.Kopyalamak için notlar kapalı olması lazım.

eceaydin

Üye
doğrudur. Dediğiniz yerde abartısız 30-35 veri vardı. Sanki yuklediğim uygulamaların notlarına benzeyen birseyler birbirine girmis. Yani a uygulamasının .ini veya dat vs vs dosyaların kopyası var gibi geldi. Biraz karısık. Bul metodunada baktım notepad diye bir veri bulamadı. Ama c tel. hafızasında diye yazdım. N97 yeni yeni ısınıyorum.biraz zorlanıyorum. Onume ne ayar gelirse e hafızası diye isaretliyorum. Resim muzik video vs vs.

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize Çook Teşekkür Ederim , Ama Notlar gitti heralde. İstemeden Format atmak zorunda kaLmıştım beLki E hafızasına kaydetmiştir diye umutLanmıştım ama gitti herşey :(

Üst Alt