N97 klavye sorunu + hack iptal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eraycoskun

eraycoskun

Üye
    Konu Sahibi
N97 klavye sorunu + hack iptal
Arkadaşlar bir n97 32gb var bende, 2 gün önce gece bir sürü mesajlaştım hiçbir sorun yoktu, telefon açık durdu her zaman olduğu gibi, sabah kalktığımda klavyesinde c,v,b,n,m harfleri ve sol shift tuşu çalışmıyordu.
Cihaz son zamanlarda hiç darbe almadı.Format belki işe yarar dedim ama sol shift çalışmadığı için format da yemedi.Demek ki sorun yazılımsal değil donanımsal diye düşündüm ve öyle de sanırım.Bu başına gelen var mı ya da çözümünü bilen??
Bir de ben nedense salakça bir düşünceyle geçen yıl gittim şu dandik telefona hack yaptım sanki çok güzel oyunlar varmış gibi ama sonradan da çok pişman oldum, bu hack işlemini iptal etmek mümkün mü? Format ile olur demeyin kaç defa hard format attım olmuyor.
Lütfen acilen cevap verin ona göre kvk'ya götürücem garantisi devam ediyor.

joker.lg

joker.lg

Üye
Arkadaşlar bir n97 32gb var bende, 2 gün önce gece bir sürü mesajlaştım hiçbir sorun yoktu, telefon açık durdu her zaman olduğu gibi, sabah kalktığımda klavyesinde c,v,b,n,m harfleri ve sol shift tuşu çalışmıyordu.
Cihaz son zamanlarda hiç darbe almadı.Format belki işe yarar dedim ama sol shift çalışmadığı için format da yemedi.Demek ki sorun yazılımsal değil donanımsal diye düşündüm ve öyle de sanırım.Bu başına gelen var mı ya da çözümünü bilen??
Bir de ben nedense salakça bir düşünceyle geçen yıl gittim şu dandik telefona hack yaptım sanki çok güzel oyunlar varmış gibi ama sonradan da çok pişman oldum, bu hack işlemini iptal etmek mümkün mü? Format ile olur demeyin kaç defa hard format attım olmuyor.
Lütfen acilen cevap verin ona göre kvk'ya götürücem garantisi devam ediyor.
soft format at hack gider *#7370# olmazsa telefonun sendeki yazılım sürümünu bul yeniden yükle klavye ile ilgili birşey olmadı bende onu bilmiyorum

eraycoskun

eraycoskun

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır klavyeyi hallettim bir program aracılığıyla reset attım düzeldi, hack'i de deneyeceğim teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt