n96*dan anlayan varsa bi bakabilirmi kardeşler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
n96*dan anlayan varsa bi bakabilirmi kardeşler
bi kaç sorunum war, bakan olursa anlatıcam.

emre1213

emre1213

Üye
anlat panpa dinliyorum

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle Müzikçalarda listeyi yenile diyorum öyle yenileme şeyi geliyo hiç bitmiyo o şey. Sonra internete girince hangi resimleri görürsen o resimleri system, cache klasörune atıp tel hafızasını dolduruyo. Aradada kendi kendine reset atıyo panpa

emre1213

emre1213

Üye
panpa bence mass memorydeki dosyalarını yedekle sonra biçimlendir mass memoryi daha sonra hard format at.1 sene kullandım n96 ben olsam böyle yapardım:ehe

mstf_l

mstf_l

Üye
1) müzikcaların o sekilde yapmasının sebebi telefonda cok müzik bulunması yada cok fazla bulunup silinmis olmasıdır dahili hafıza ve telefona uzun bir süre format atmadıysan bi at

2) onları doldurur telefon tarayıcısı silersin kendin elle yada tarayıcıdan onbelllegi, gecmisi vs temizlle de silinir yada opera veya uc browser kullan

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
şarkıları filan başka klasörE tasıyınca müzik çalarda açmıyo hatalı gösteriyor. Işte yenile diyorum yenilemiyor. bi daha formal deniycem bakalım da şu youtube den n73 te hD Şekilde bile izliyordum bunda düşük kalitede bile kasıyor onu anlayamadım bi türlü. Sağolun ayrıca..

mstf_l

mstf_l

Üye
o hatalı gosterme symbianların kanayan yarası :ehe

Yenileyince yada telefonu acıp kapatınca düzelir normalde
Ben zaten kendi müzikcalarını fazla kullanmadıgım icin telefonun bilemiyorum jukebox tavsiyemdir müzikcalarda

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
ses az çıkıyo o programdan :D bide telefonun ekolayzerin hoparlörlere etkisi olmuyo yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt