N96 açılmıyor ve bilgisayar Görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
N96 açılmıyor ve bilgisayar Görmüyor
Merhaba arkadaşlar açılmayan bir n96 im var, şarja taktığımda sadece böyle ışığı yanıyor ve şarj oluyor sesi geliyor

Hiç bir şekilde açılmıyor şarjdayken pc ye bağladığımda da pc Görmüyor
fakat şöyle bir şey oluyor;

Eğer güç tuşuna basarsam birkaç saniyeliğine böyle bir yazı çıkıyor

Sonra kayboluyor işlem yapamıyorum

Bir de böyle bir Dosyanın eksikliğinden hata veriyor her yere baktım hepsinde 7 tane dosya var yani nerden indirirsem indireyim hep ayni dosyalar eksik olan yok gözüküyor.
Bu telefonu Canlandırabilir miyiz bilen beri gelsin

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Şunları önerebilirim: Önce orijinal veya orijinale yakın bir pili satın almadan satıcıda takıp deneyin, sorun düzelirse pili alırsın, düzelmezse almazsın. İkinci olarak: Telefona yeniden yazılım yükleyerek sorunun yazılımda olup olmadığı anlaşılır. Yine düzelmezse sorun işlemcide olabilir. Çözümü pahalıya mal olacakse tamire değmez, yani sonuçta bir tamircinin görmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: kngrlr

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
Şunları önerebilirim: Önce orijinal veya orijinale yakın bir pili satın almadan satıcıda takıp deneyin, sorun düzelirse pili alırsın, düzelmezse almazsın. İkinci olarak: Telefona yeniden yazılım yükleyerek sorunun yazılımda olup olmadığı anlaşılır. Yine düzelmezse sorun işlemcide olabilir. Çözümü pahalıya mal olacakse tamire değmez, yani sonuçta bir tamircinin görmesi lazım.
Yazılım atmak istediğimde son fotodaki Hatayı alıyorum. Yazılım yükleyebilsem sorunun nerde olduğu ortaya çıkacak

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Fabrika ayarlarını yüklemeyi denedin mi?
1. Telefonumuz açıkken *#7370# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.(Yıldız kare 7370 kare)
2. Sonra güvenlik kodunu giriyoruz. 12345 onaylıyoruz.
3. Telefon yeniden başlatılacak.

Telefonun hiç açılmıyorsa:
Nokia N96 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:
Nokia N96
cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Nokia N96 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

1. Telefonunuzu kapattıktan sonra bataryayı çıkarıp biraz bekledikten sonra geri takın.
2. Telefonunuz kapalı durumda iken * (Yıldız) + 3 + Arama Tuşu (Yeşil Tuş) basılı tutarken Power (Güç Tuşu) basın. Telefon açıldıktan sonra Power tuşunu bırakın. Diğerlerini basılı tutun.
3. Güvenlik kodunu girin (12345).

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
Fabrika ayarlarını yüklemeyi denedin mi?
1. Telefonumuz açıkken *#7370# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.(Yıldız kare 7370 kare)
2. Sonra güvenlik kodunu giriyoruz. 12345 onaylıyoruz.
3. Telefon yeniden başlatılacak.

Telefonun hiç açılmıyorsa:
Nokia N96 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:
Nokia N96
cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Nokia N96 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

1. Telefonunuzu kapattıktan sonra bataryayı çıkarıp biraz bekledikten sonra geri takın.
2. Telefonunuz kapalı durumda iken * (Yıldız) + 3 + Arama Tuşu (Yeşil Tuş) basılı tutarken Power (Güç Tuşu) basın. Telefon açıldıktan sonra Power tuşunu bırakın. Diğerlerini basılı tutun.
3. Güvenlik kodunu girin (12345).
Denedim ortadaki Işık yanıyor bir de titriyor başka bir tepki vermiyor

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Vay be duygulandım gorunce

• Beğen
Tepkiler: kngrlr
AHKE

AHKE

Üye
filmi degismesi lazım yazılımdan degil

AHKE

AHKE

Üye
Telefonun açıldıgından eminmisin sonuçta göruntu yok.belki tel açılmamıştır

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun açıldıgından eminmisin sonuçta göruntu yok.belki tel açılmamıştır
ortadaki tuşu yanıyor bir de şarj olma ses geliyor hani ilk kabloyu taktığında dıt diye bi ses gelir ya o ses geliyor ama pc tanımıyor ayrıca erkana da görüntü gelmiyor

AHKE

AHKE

Üye
Arama yap tel calıosa acık demektir
pc nin gormesi icin pin kodunun girip bekleme ekranında olması lazım

kngrlr

Üye
    Konu Sahibi
Arama yap tel calıosa acık demektir
pc nin gormesi icin pin kodunun girip bekleme ekranında olması lazım
pin kodu girmeden telefon nasıl çalacak ? sim kartsız da denıyorum pin kodu gelmeden direkt açılması lazım ama açılıp açılmadığından süpheliyim sadece ışıkları yanıyor

Üst Alt