N95 Wireless aracı olarak bilgisayarı yönetme mümkünmü?

 • 24 Ekim 2010
 • 1311 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar tamam Bluetooth üzerinden bilgisayarı yönetebiliyoruz ancak ben diyelim evdeyim ve bilgisayarımı ofisde açık bıraktım evden ofisdeki bilgisayarıma telefon üzerinden bağlanabilme imkanım varmı acaba?

  Upload ve Download yapma olaylarını kolaylaştırmak istiyorum eğer bunun imkanı varsa yardımcı olabilirmisiniz? Bluetooth olayını çok uyguluyorum ancak evdeki int kotalı olunca buraya sokmuyorum cepten bağlansam süper olurdu :)

  İlginiz için teşekkürler..
   


  Yazan: amedraa
  cimobmlu_53 bunu beğendi.
 2. dediğin şeyi iyi anladığımı söylesem yalan olur evle ofis arası heralde 30 metre fln:kop: söyle bişi olabilir bilgisayar vista yada 7 ise pc wrilles üzerinden cepte internete girebilirsin(wrilles modem olmadan)en fazla bu olur benim bildiğim
   
 3. Yok sen dediğimi anlamamışsın :)

  Ofisde makinayı açık bırakıp download yapıyorum sabaha kadar eve gittiğimde n95 le makinama girip downloadları felan kontrol edicem yani kısacası bi nevi bilgisayara bluetooth üzerinden yönetebiliyoruzya onu ben wireless aracılığıyla yapıcam anlatabildimmi?
   
 4. bu dediğin olay androidli telefonlarda geçerli.. team viewer isimli programın android versiyonunu telefonuna kurarak ayrıca pc için olanını da ofice deki pc ne kurarak uzaktan masaüstü eşleştirmesi yapabilirsin... bu sayede gerekli bazı dosyalarınıda telefonuna alabilir ve uzaktan o bilgisayarını kontrol edebilirsin. tabi bunun için telefonun ayrıca internete bağlanacaktır. bu programın symbian versiyonu çıkmadı daha.
   
 5. imkansız ama pc den pc yi kontrol etmek istersen o ayrı konu
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 17:53