n95 titreşim hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rizeli53100

rizeli53100

Üye
    Konu Sahibi
n95 titreşim hakkında
arkadaşlar durumu daha önce bu forumda paylaştım ama pek ilgilenip cevap veren olmadı.n95 telefonda şarj azaldığı zaman titreşimin çalış şekli değişiyor.bataryayı değişip kontrol ettim aynı.nokianın servisine götürdüm hiçbir problem olmadığını nokia n95 in özelliği olduğu söylendi.bana saçma geldi.telefonlardan anlamadığımdan sormak istedim acaba n95 lerde şarj azaldığı zaman titreşimin kesik kesik gelmesi normalmi.bilgisi olan arkadaşların bilgilendirmesi rica olunur.

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
sonuçda titreşimde bataryayla çalışıo batarya azalınca oda olduğu gibi olamaz yani dayımda n95 var aynen ondada öyle:oke:

razr3xx

razr3xx

Üye
sanmıyorum kardeş onun özelliği olabilir n95 kullanıyorum aynı dediğin şey var birde şarj olurken titreşimi çalışmıyor okadar..

rizeli53100

rizeli53100

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.anladığım kadarıyla bu bir sorun değil.N95 lerde bir özellik.

azizerkan07

Üye
titreşimi kapatmanı öneririm.telefon düşebiliyor. :D

finger_eleven

Üye
n95 daha önce kullanmadım.n85 kullanıyorum.bahsettiğin durum n85 te yok.ama s60 telefonlar özellikle yeni çıkan telefonlar güç/batarya yönetimi konusunda daha üztün özelliklere sahip.bahsettiğin durum bir arızadan çok batarya güç yönetimiyle alakalı sanırım.o yüzden fazla kafana takma,bence n95 i öyle kabullen :)

Lacoste

Lacoste

Üye
3 sene n95 kullandım ama farketmedim

azizerkan07

Üye
benim n95 in ekran titriyo batarya azalınca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt