n95 lutfen yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
moqqlass

moqqlass

Üye
    Konu Sahibi
n95 lutfen yardım.
:vurarkadaşlar n95 aldım geçen gün ve şuan bi kac sorunum var.

galeriye girince : telefonda galeri ve videolar bölümünde hiç birşey göstermiyor..sadece lifeblogda resimler var okadar..

2. sorunum telefonu usb kablosuyla asla pc suiteye baglayamıyorum kabloyu takınca görmüyor bilgisayar ?

3. sorun sertifika sorunu telefona program atamıyorum lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi ?

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

--------------- Ekleme ---------------

yokmu şu sorunları çözebilecek koskoca sitede ?....

galeri ve videolar bölümü bomboş ayrıca kameradan çektigim fotoları göremiyorum galeride saçma sapan lifeblog diye bi yere gidiyor şunu bilen biri vardır elbet ya lanet olsun

ArslanArif

ArslanArif

Üye
1. ve 2. sorun için bişey diyemicem telefonda teknik sorun olabilir garantisi varsa garantiye göndermeni öneririm 3. Sorunda programların kendisinden kaynaklanır programlar sertifika hatası verir secman diye bir program var bu sitede mevcut onu telefonuna kurabilirsin pro yu kurunca programı aç telefonun yeniden başlatılmasını ister evet de telefon yeniden kapanıp açılır istediğin pro yu sertifikasız yükleyebilirsin

ProFeteröl

Üye
2. sorun ==> hafıza kartında sorun varsa yapmıyodur . Yane bende oyle oluyodu.

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
2. sorun usb görmüyorsa pc suite i kaldır yeniden yükle

Esendağlı

Esendağlı

Üye
:vurarkadaşlar n95 aldım geçen gün ve şuan bi kac sorunum var.

galeriye girince : telefonda galeri ve videolar bölümünde hiç birşey göstermiyor..sadece lifeblogda resimler var okadar..

2. sorunum telefonu usb kablosuyla asla pc suiteye baglayamıyorum kabloyu takınca görmüyor bilgisayar ?

3. sorun sertifika sorunu telefona program atamıyorum lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi ?

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

--------------- Ekleme ---------------

yokmu şu sorunları çözebilecek koskoca sitede ?....

galeri ve videolar bölümü bomboş ayrıca kameradan çektigim fotoları göremiyorum galeride saçma sapan lifeblog diye bi yere gidiyor şunu bilen biri vardır elbet ya lanet olsun
1. soruna cevap olarak, hafıza kartında problem vardır diye düşünüyorum
2. soruna cevap olarak,Pc süiti kaldırıp tekrar yükle,telefonu pc ye bağladığında yine görmüyorsa pc süit programını tıklayarak çalışmasını sağla.
3.soruna cevap olarak,S60 3rd Sistem Modifikasyon Uygulamaları senin ilacın burada.ister cihazına hack uygula,istersen sertifika al rahat et.
kolay gelsin

tugruljanjan

Üye
çöpe at gitsin bence...:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt